Skip to main content
A- A A+

Pediatra Warszawa Gocław

Pediatria jest dziedziną medycyny wyspecjalizowaną w diagnozowaniu i leczeniu dzieci. Organizmy młodych ludzi różnią się od tych dorosłych pod wieloma względami, dlatego ich diagnozowanie i leczenie wymaga specyficznej wiedzy. Jest to specjalizacja bardzo trudna i szeroka, ponieważ wymaga znajomości wszelkich chorób i schorzeń, jakie mogą dotykać dzieci od wieku niemowlęcego aż do ukończenia 18 roku życia. Pediatra Warszawa Gocław przyjmuje młodych pacjentów przejawiających różne dolegliwości, a także symptomy mogące być przejawem wad wrodzonych lub rozwojowych. Poradnia pediatryczna Warszawa Gocław jest również miejscem, w którym można uzyskać kwalifikację na szczepienie, skierowanie na badania okresowe i specjalistyczne czy też porady na temat profilaktyki chorób i właściwej opieki nad dziećmi.

Czym zajmuje się pediatra – Warszawa Gocław

Pediatra Warszawa Gocław jest odpowiedzialny zarówno za diagnostykę, jak i leczenie dzieci oraz młodzieży. Ponadto jest lekarzem, który czuwa nad prawidłowym rozwojem pacjenta poprzez prowadzenie różnorodnych działań. Dzięki szerokiej wiedzy na temat organizmów dzieci i mechanizmów ich funkcjonowania zapewnia pomoc przy schorzeniach o rozmaitym podłożu. Dbamy o to, by poradnia pediatryczna Warszawa Gocław była miejscem, w którym można uzyskać rzetelne, fachowe wsparcie, ale również przyjazną przestrzenią dla dzieci. Pediatra Warszawa Gocław wykazuje się dużą dozą empatii i zrozumienia oraz dokłada wszelkich starań, by nawiązać więź ze swoimi pacjentami i ograniczyć im nie tylko fizycznego cierpienia, ale również niepotrzebnego lęku związanego niekiedy z wizytami u lekarza. Dla specjalistów tej dziedziny ważna jest też intuicja. To właśnie między innymi dzięki niej pediatra Warszawa Gocław wie, jakie pytania zadać dziecku lub co oznaczają zachowania niemowlaka, który nie jest w stanie powiedzieć, co mu dolega.

Kiedy zgłosić się do gabinetu – pediatra Warszawa Gocław

Poradnia pediatryczna Warszawa Gocław przyjmuje wszystkie dzieci, których objawy zaniepokoją ich rodziców. Wskazaniem do wizyty są m.in.:

 • gorączka,
 • katar, kaszel,
 • nadmierna płaczliwość,
 • biegunki i zaparcia,
 • wymioty,
 • brak apetytu,
 • wzdęcie brzuszka,
 • nadmierna senność, osowiałość, apatia,
 • brak reakcji na bodźce zewnętrzne (dźwięki, gesty, mimikę),
 • wysypki i zmiany skórne,
 • nadpobudliwość,
 • opóźniony rozwój ruchowy,
 • trudności w koncentracji i zapamiętywaniu oraz wiele innych.

Pediatra Warszawa Gocław przeprowadza także wizyty kontrolne. Na pierwszą należy się zgłosić pomiędzy czwartym a siódmym miesiącem życia dziecka – mały pacjent zostanie zmierzony i zważony, a lekarz zbada m.in. jego mięśnie, skórę oraz ciemiączko. Może również odpowiedzieć na wątpliwości rodziców i udzielić im porad.

Poradnia pediatryczna Warszawa Gocław

Pediatra Warszawa Gocław przyjmuje w Centrum Medycznym CMP. Nasza nowoczesna placówka dokłada wszelkich starań, by zapewniać wysoki standard leczenia oraz obsługi wszystkim odwiedzającym ja pacjentom. Dbamy o to, by czas oczekiwania na wizytę był  jak najkrótszy i udostępniamy wygodne formy rejestracji – w tym całkowicie online, poprzez Portal Pacjenta. By uzyskać więcej informacji, można skontaktować się bezpośrednio z przychodnią.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach