Skip to main content
A- A A+

Medycyna pracy Warszawa Łomianki

Podjęcie zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wymaga przeprowadzenia badań stwierdzających brak przeciwwskazań do objęcia konkretnego stanowiska. Ich wykonywaniem oraz wystawianiem odpowiednich zaświadczeń zajmuje się medycyna pracy. Warszawa Łomianki to zaś miejsce, w którym od teraz możesz wygodnie skorzystać z tego typu usług. Oferta skierowana jest przede wszystkim do pracodawców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom możliwość przeprowadzenia badań w komfortowych warunkach. Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki proponuje atrakcyjne pakiety dla firm!

Czym zajmuje się poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki

Medycyna pracy Warszawa Łomianki to tak naprawdę szereg usług skierowanych do pracodawców i pracowników. Wszystkie dotyczą badań wymaganych przepisami Kodeksu pracy. Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki przeprowadza badania:

  • wstępne – dotyczące osób podejmujących zatrudnienie na nowym stanowisku,
  • okresowe – wymagane w celach kontrolnych co 1-5 lat w zależności od charakteru stanowiska pracy i występujących na nim zagrożeń,
  • kontrolne – niezbędne w przypadku powrotu do pracy po zwolnieniu trwającym ponad 30 dni.

Zakres badań każdorazowo ustalany jest indywidualnie. Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki przeprowadza wszelkie niezbędne procedury, w tym:

  • badania do książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • konsultacje psychologiczne: do broni, dla sędziów asesorów i prokuratorów oraz dla pracowników zabezpieczenia technicznego II stopnia,
  • badania psychotechniczne dla kierowców kat. B, C, D, E, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, operatorów wózków widłowych itp.,
  • badania nurków i marynarzy.

Na podstawie uzyskanych wyników medycyna pracy Warszawa Łomianki wystawia zaświadczenia o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

Medycyna pracy Warszawa Łomianki – kiedy się zgłosić?

Odpowiedzialność w zakresie badań pracowniczych (zarówno wstępnych, jak i okresowych oraz kontrolnych) spoczywa na pracodawcy. Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki przyjmuje tylko pacjentów z odpowiednim skierowaniem otrzymanym od pracodawcy – wzory skierowań dostępne są na naszej stronie internetowej. Pacjent może umówić się na wizytę w dogodnym terminie. Medycyna pracy Warszawa Łomianki zapewnia możliwość wygodnej rezerwacji terminu wizyty – można jej dokonać telefonicznie lub online, po rejestracji w Portalu Pacjenta. O zakresie przeprowadzanych badań każdorazowo decyduje lekarz. Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki dba o to, by zawsze odbywały się one sprawnie i w komfortowych warunkach.

Poradnia medycyny pracy Warszawa Łomianki – nasza oferta

Jesteś pracodawcą? Medycyna pracy Warszawa Łomianki serdecznie zaprasza do współpracy. Oferujemy atrakcyjne pakiety opieki medycznej dla Twojego personelu – również takie, które obejmują nasze pozostałe usługi. Dzięki współpracy z poradnią medycyny pracy Warszawa Łomianki Twoi pracownicy będą dysponować zawsze aktualnymi wynikami wymaganych badań. Rozliczenie bezgotówkowe wpływa zaś na wygodę zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach