Skip to main content
A- A A+

Poradnia chirurgiczna Warszawa Białołęka

Pacjentom, którym potrzebny jest chirurg, Warszawa Białołęka zapewnia możliwość skorzystania z usług Centrum Medycznego CMP. Działa tutaj przychodnia chirurgiczna, w której przyjmują doświadczeni specjaliści z zakresu tej dziedziny medycyny.

W celu umówienia się na wizytę pacjenci mogą kontaktować się z recepcją telefonicznie lub bezpośrednio (w godzinach pracy Centrum Medycznego CMP) lub dokonywać rezerwacji przez internet, w Portalu Pacjenta CMP.

Chirurg Warszawa Białołęka: czym się zajmuje?

Czym zajmuje się chirurg? Warszawa Białołęka czy inny region, zakres działalności tego lekarza medycyny jest taki sam. Koncentruje się on na operacyjnym leczeniu rozmaitych dolegliwości. Specjalność ta ma bardzo szeroki zakres zastosowania, ponieważ zabiegi i operacje są przeprowadzane podczas terapii szerokiego zakresu schorzeń.

Dlatego można wyróżnić wiele specjalizacji, takich jak np.:

 • chirurg ogólny – koncentruje się na wykonywaniu zabiegów w obrębie jamy brzusznej, np. operacji przepukliny, wyrostka robaczkowego, ale także leczeniu żylaków,
 • chirurg naczyniowy – zajmuje się schorzeniami naczyń krwionośnych oraz limfatycznych,
 • chirurg sercowo-naczyniowy – wykonuje operacje serca oraz naczyń krwionośnych,
 • neurochirurg – wykonuje m.in. operacje kręgosłupa.

Pacjentom, którym potrzebny jest ogólny chirurg Warszawa Białołęka dajemy możliwość skorzystania z konsultacji w Centrum Medycznym CMP.  

Poradnia chirurgiczna Warszawa Białołęka – kiedy na konsultację?

Do lekarza, jakim jest chirurg Warszawa Białołęka zgłaszają się przede wszystkim pacjenci skierowani przez lekarzy innych specjalności – m.in. lekarza podstawowej opieki zdrowotnej czy gastrologa. Konsultacja pozwala potwierdzić lub wykluczyć konieczność przeprowadzenia zabiegu bądź operacji oraz rozpocząć działania prowadzące w tym kierunku.

Choroby, które często kwalifikują się do leczenia chirurgicznego w placówkach takich jak

Poradnia chirurgiczna Warszawa Białołęka, to M.In.

 • przepuklina,
 • hemoroidy,
 • żylaki,
 • choroby tarczycy,
 • problemy z wyrostkiem robaczkowym lub pęcherzykiem żółciowym,
 • otyłość.

Z konsultacji mogą skorzystać również pacjenci bez skierowania lekarzy innych specjalności. Można się na nie umówić telefonicznie, osobiście lub przez internet. Poradnia chirurgiczna Warszawa Białołęka)przyjmuje w dogodnych godzinach, co ułatwia pacjentom ustalenie korzystnego i szybkiego terminu konsultacji. 

Chirurg Warszawa Białołęka – jak wygląda konsultacja?

Konsultacja chirurgiczna przebiega w sposób uzależniony od schorzenia, z jakim zgłasza się do lekarza pacjent. Jego kluczowymi elementami są jednak zawsze:

 • wywiad lekarski – w trakcie którego lekarz zadaje pytania o dolegliwości, objawy oraz przebieg choroby,
 • badanie palpacyjne.

Lekarz może zalecić również wykonanie pogłębionej diagnostyki – np. badania USG czy CT, w zależności od stanu Pacjenta.

Aby umówić się na konsultację, Pacjent może się zgłosić bezpośrednio do Centrum Medycznego CMP. Poradnia chirurgiczna działa również w innych ośrodkach należących do sieci na terenie Warszawy i Piaseczna.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach