Skip to main content
A- A A+

Medycyna pracy Warszawa Mariańska (rondo ONZ)

Badania profilaktyczne pracowników to jedno z najważniejszych działań odpowiadających za ich bezpieczeństwo. Poradnia medycyny pracy Warszawa Mariańska zajmuje się odrębną specjalnością, związaną z wpływem środowiska pracy na pacjenta oraz chorobami zawodowymi. Medycyna pracy Warszawa Mariańska to poradnia zajmująca się przeprowadzaniem obowiązkowych badań pracowników. Zapewniamy pełen zakres usług związanych z tą dziedziną oraz profesjonalną obsługę. Poradnia medycyny pracy Warszawa Mariańska zajmuje się oceną możliwości pracownika na określonym stanowisku i w konkretnych warunkach oraz wystawianiem stosownych zaświadczeń niezbędnych do podjęcia pracy.

Poradnia medycyny pracy Warszawa Mariańska – przeprowadzane badania

Medycyna pracy Warszawa Mariańska przeprowadza wszystkie rodzaje badań przewidziane w Kodeksie pracy. Oferta obejmuje:

  • badania wstępne – przeznaczone dla nowo zatrudnionych pracowników, a także osób zmieniających stanowisko pracy lub jego charakter;
  • badania okresowe – wykonywane obowiązkowo co 1-5 lat w zależności od charakteru stanowiska pracy;
  • kontrolne – niezbędne przed ponownym podjęciem pracy przez pracownika, który przebywał na zwolnieniu lekarskim dłużej niż przez 30 dni.

Poradnia medycyny pracy Warszawa Mariańska wydaje również stosowane zaświadczenia potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. W zależności od jego charakteru przeprowadza się niezbędne badania – zakres ustalany jest indywidualnie. Medycyna pracy Warszawa Mariańska dysponuje również uprawnieniami oraz sprzętem do przeprowadzania:

  • badań psychotechnicznych (dla kierowców kat. B, C, D, E, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy, operatorów wózków widłowych itp.),
  • badań do książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
  • badań nurków,
  • badań marynarzy,
  • konsultacji psychologicznych do broni,
  • konsultacji psychologicznych pracowników zabezpieczenia technicznego II st.,
  • konsultacji psychologicznych sędziów, asesorów i prokuratorów.

Medycyna pracy Rondo ONZ – kiedy się zgłosić

O tym, kiedy pracownik musi wykonać badania, decydują przepisy prawa. Poradnia medycyny pracy rondo ONZ przyjmuje jedynie pacjentów ze skierowaniem od pracodawcy. Prowadzimy współpracę z zakładami pracy, dzięki czemu rozliczenie z pacjentem może się odbywać bezgotówkowo. Warto bowiem pamiętać, że to pracodawca ma obowiązek zapłacić za badania, które wykonuje medycyna pracy rondo ONZ. Ponadto czas potrzebny na ich przeprowadzenie wlicza się do czasu pracy. Prowadzisz firmę? Poradnia medycyny pracy rondo ONZ proponuje korzystne warunki współpracy w zakresie przeprowadzania niezbędnych badań. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej. Medycyna pracy rondo ONZ zapewnia kompleksową obsługę i możliwie krótki czas oczekiwania na wizytę.

Poradnia medycyny pracy Rondo ONZ – kontakt

Poradnia medycyny pracy rondo ONZ znajduje się w samym centrum Warszawy (ul. Mariańska 1), w nowoczesnej placówce medycznej należącej do renomowanej sieci CMP. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz niezbędne wyposażenie zapewniają pełen zakres obsługi. Sprawdź, jak działa medycyna pracy rondo ONZ i zapewnij swoim pracownikom badania w komfortowych warunkach. Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach