Skip to main content
A- A A+

Operacje zaćmy Centrum Medyczne CMP – oddział Piaseczno, Puławska

24 lipca, 2018

Szanowni Pacjenci,

Otrzymaliście właśnie skierowanie na operację zaćmy?

Chcemy zaprosić Państwa na operację do oddziału CMP Piaseczno. Zabiegi operacyjne wykonuje doświadczony chirurg dr Justyna Badowska. Pani doktor specjalizowała się w chirurgii zaćmy w Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W oddziale CMP Piaseczno dysponujemy wysoce specjalistyczną salą operacyjną oraz najnowocześniejszym sprzętem firmy Alcon i Haag Streit. Dla Państwa bezpieczeństwa zabiegi wykonywane są przy pomocy jednorazowych Custom Packów, a wszczepiane soczewki wewnątrzgałkowe to najwyższej jakości soczewki AcrySof firmy Alcon. Zabiegi wykonywane są w trybie jednego dnia, to oznacza, że Pacjent spędza w CMP zaledwie kilka godzin – przygotowanie, zabieg i odpoczynek po zabiegu. Po tym czasie w towarzystwie innej osoby dorosłej może opuścić Centrum Medyczne.

Podczas operacji nad jej przebiegiem i Państwa komfortem czuwa cały czas lekarz anestezjolog.

Dla Państwa wygody umożliwiamy płatność gotówką, kartą płatniczą, przelewem, a także w systemie Mediraty, który pozwala na rozłożenie płatności operacji, ew. także badań przygotowujących do operacji na wygodne raty 0%.  Przykładowo, wybierając najpopularniejszą soczewkę AcrySof IQ - koszt Mediraty to około 150 zł miesięcznie przez dwa lata. Dlatego nie warto czekać w kolejce na operację– dwa, trzy lata, powoli ale nieubłaganie tracąc radość z widzenia i życia, ale poddać się operacji już teraz i cieszyć się dobrym widzeniem na lata. Wczesna operacja daje szansę na szybką rehabilitację i powrót do pełni zdrowia.

Mamy nadzieję, że profesjonalizm i renoma CMP oraz doświadczenie w wykonywanych zabiegach od 2015 r. zachęcą do podjęcia decyzji co do operacji właśnie u nas.

Zapraszamy do kontaktu

Centrum rezerwacji wizyt 22 737 50 50

Opiekun Pacjenta Zaćmowego 690 160 736

 

 

 


operacja zaćmy piaseczno, operacja zaćmy Warszawa

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach