Wiosna z uśmiechem!

Wiosna z uśmiechem!

Wiosenna Promocja Stomatologiczna – Zadbaj o Swój Uśmiech!

Witaj Wiosno!  Czy jest lepszy sposób na świętowanie nadejścia tej pięknej pory roku niż zadbanie o swoje zdrowie i urodę? W naszym gabinecie stomatologicznym wierzymy, że piękny uśmiech to najlepszy dodatek do każdej wiosennej stylizacji. Dlatego właśnie z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę!

 Zadzwoń do Nas w ten wiosenny dzień!

Tylko 22 marca, w pierwszy dzień wiosny, każdy, kto zadzwoni do naszego gabinetu i umówi wizytę, otrzyma 10% rabatu na dowolne usługi stomatologiczne! Czy to rutynowe czyszczenie, wybielanie zębów, czy bardziej skomplikowane zabiegi – wszystko jest teraz dostępne 10% taniej. Wizyta nie musi odbyć się 22 marca, ważne, aby tylko tego dnia zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

Pozwól Swojemu Uśmiechowi Rozkwitnąć

Wiosna to czas odnowy i świeżości, dlatego nie zapomnij zadbać o swoje zdrowie jamy ustnej. Nasz zespół wykwalifikowanych stomatologów pomoże Ci osiągnąć i utrzymać zdrowy, śnieżnobiały uśmiech. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji i pozwól swojemu uśmiechowi rozkwitnąć wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca!

Jak Skorzystać z Promocji?

  1. Zadzwoń do nas 22 marca! Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby umówić się na wizytę z 10% rabatem w placówce CMP Białołęka.
  2. Umów się na wizytę na dowolny przyszły termin, który Ci pasuje.
  3. Ciesz się zniżką i profesjonalną opieką naszego zespołu.

Nie czekaj, liczba miejsc jest ograniczona! Spraw, aby ten wiosenny czas był nie tylko piękny, ale również zdrowy dla Ciebie i Twojego uśmiechu. Zadzwoń do nas już dziś!

Zapisy – 22 737 50 50

regulamin -10% stomatologia (1)

-->