Ortopeda Warszawa Żoliborz

Ortopedia to specjalizacja związana z układem ruchu. Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz jest więc miejscem przeznaczonym dla pacjentów uskarżających się na dolegliwości dotyczące narządu ruchu (kręgosłupa, kości, stawów) lub też wymagających pomocy pourazowej. Schorzenia tego typu mogą się pojawić niezależnie od wieku czy ogólnego stanu zdrowia i poważnie utrudnić normalne funkcjonowanie. Dlatego ortopeda Warszawa Żoliborz stara się zapewniać kompleksową i szybką pomoc każdemu pacjentowi, który pojawi się w gabinecie.

Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz – kiedy się zgłosić

Najczęstszym sygnałem, mówiącym o potrzebie wizyty u specjalisty takiego jak ortopeda Warszawa Żoliborz jest ból – przede wszystkim zlokalizowany w obrębie kręgosłupa, mostka, kończyn lub stawów. Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz jest jednak również miejscem dla pacjentów uskarżających się na drętwienie kończyn oraz objawy pozornie niezwiązane z układem ruchu jak migreny czy szumy uszne. Niezwykle ważne znaczenie w ortopedii ma też profilaktyka. Dlatego ortopeda Warszawa Żoliborz przyjmuje również dzieci. Na pierwszą wizytę kontrolną warto się zgłosić już z kilkutygodniowym niemowlęciem. Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz powinna być też regularnie odwiedzana przez rodziców ze starszymi dziećmi – głównie w celu zapobiegania i leczenia charakterystycznych dla młodych pacjentów wad postawy.

Ortopeda Warszawa Żoliborz – zakres usług

Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz oferuje szeroki zakres diagnostyki i leczenia schorzeń związanych z narządem ruchu, takich jak:
  • zwichnięcia, stłuczenia, złamania, skręcenia oraz inne urazy, przede wszystkim kończyn,
  • choroby kręgosłupa (dyskopatie, zmiany zwyrodnieniowe, przepuklinę dyskową, rwę kulszową itp.),
  • wady postawy (np. skolioza, kifoza, lordoza),
  • inne wady układu ruchu,
  • przewlekłe choroby kości i stawów (wrodzone lub nabyte),
  • zmiany przeciążeniowe (np. łokieć tenisisty, kolano biegacza, ostroga piętowa, zespół cieśni nadgarstka),
  • choroby zapalne stawów i kości,
  • nowotwory kości.
Ortopeda Warszawa Żoliborz przeprowadza szereg badań, począwszy od sprawdzenia ruchomości, stabilności i położenia stawów czy też stanu kręgosłupa po zaawansowane metody obrazowe. Bardzo duże znaczenie dla prawidłowej diagnostyki ma też wywiad. Dlatego wybierając się na wizytę do specjalisty, warto przygotować się do udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące przebytych chorób i urazów. Ortopeda Warszawa Żoliborz może chcieć też zobaczyć poprzednie wyniki badań, np. zdjęcia rentgenowskie. Poradnia ortopedyczna Warszawa Żoliborz dzięki lokalizacji w nowoczesnym centrum medycznym sieci CMP dysponuje urządzeniami takimi jak RTG, tomograf komputerowy czy rezonans magnetyczny. Dzięki temu pacjenci mają możliwość wykonania wszelkich niezbędnych badań zleconych przez specjalistę na miejscu, bez konieczności udawania się do innych placówek.  

Ortopeda Warszawa Żoliborz przyjmuje pacjentów prywatnie. Pacjenci komercyjni mają również możliwość skorzystania z abonamentu proponowanego przez sieć CMP. Rejestracja na wizyty odbywa się osobiście, telefonicznie, a także przez Internet, za pośrednictwem Portalu Pacjenta.


Adres Przychodni CMP Wilanów

Aleja Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa

Godziny przyjęć Przychodni CMP Wilanów

poniedziałek: 7.00-18.00
wtorek: 7.00-20.00
środa: 7.00-20.00
czwartek: 7.00-20.00
piątek: 7.00-18.00
sobota: 8.00-14.00

Godziny otwarcia punktu pobrań Przychodni CMP Wilanów

Pn.-pt.: 7:00-11:00
sobota: 8.00-11.00

Skontaktuj się z nami

Centrum Rezerwacji Wizyt: 22 737 50 50

wilanow@cmp.med.pl

Umów wizytę w Portalu Pacjenta