Skip to main content
A- A A+

Badanie kliniczne w CMP

Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć przychodni medycznych posiadających 23 filie na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek, Białej Rawskiej, Ząbek oraz ponad 600 placówek partnerskich na terenie całej Polski.

 

Dlaczego my

Misją Centrum Medycznego CMP jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, w poszanowaniu praw pacjenta. Naszą misję realizujemy poprzez ciągły rozwój kompetencji, rozbudowę sieci przychodni, współpracę między prywatnym i publicznym sektorem opieki zdrowotnej, jak również poprzez upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej.

Świadczymy usługi zarówno z zakresu podstawowej jak i specjalistycznej opieki zdrowotnej, a także medycyny pracy, diagnostyki, rehabilitacji, stomatologii oraz badań laboratoryjnych.


Od wielu lat Centrum Medyczne CMP pomaga Pacjentom w leczeniu różnych chorób oferując szeroki wachlarz usług od diagnostyki po konsultacje i zabiegi. Mając na uwadze dobro naszych Pacjentów, w 2019 roku zdecydowaliśmy o rozpoczęciu prowadzenia badań klinicznych w naszych placówkach. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na udział w badaniach klinicznych dotyczących leków, terapii oraz wyrobów medycznych, oferując tym samym naszym Pacjentom dostęp do nowych potencjalnych możliwości leczenia / diagnozowania chorób.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o badaniach klinicznych.

Dlaczego My?

 • Icon

  Ponad 22 lata na rynku

 • Icon

  Ponad 30 zrealizowanych badań klinicznych

 • Icon

  Ponad 500 specjalistów i wykwalifikowana kadra badawcza

 • Icon

  Baza ponad 800 tys. Pacjentów

 • Icon

  23 ośrodki badawcze i ponad 600 Placówek partnerskich

 • Icon

  Wyspecjalizowana, dedykowana jednostka nadzorująca badania kliniczne

Zapraszam do kontaktu

Przed dopuszczeniem do sprzedaży w aptekach każdy nowy lek musi przejść proces oceny bezpieczeństwa i skuteczności oraz uzyskać pozwolenie do stosowania.

Proces ten nazywany jest badaniem klinicznym i prowadzony jest z udziałem ludzi. W trakcie badania klinicznego sprawdza się, czy nowa substancja, która znajduje się w leku potwierdza swoje bezpieczeństwo oraz skuteczność terapeutyczną, gdy jest stosowana przez pacjentów chorujących na daną chorobę. Badania kliniczne przeprowadza się dopiero po uzyskaniu pozwolenia od Ministerstwa Zdrowia oraz Urzędu Rejestracji Leków i pozytywnej opinii od komisji bioetycznej.

 

 

 

 

Zapraszamy


  Zapisz się na newsletter

  Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach