Rehabilitacja NDT Bobath

Data włączenia usługi do oferty CMP – 6.07.2022

Placówki CMP, w których usługa jest wykonywana – CMP Piaseczno, CMP Ursynów

Opis usługi:

Konsultacja rehabilitanta dziecięcego NDT Bobath – jest to pierwszorazowa wizyta maluszka w wieku 0 – 2 lata. Czas trwania: 40-50 min.

Na takiej wizycie dziecko jest zbadane przez certyfikowanego fizjoterapeutę metody NDT Bobath. Przekazywane są wskazówki pielęgnacyjne dla rodziców, określany jest dalszy plan terapii lub pokazywane są ćwiczenia do realizacji w domu.

Na takiej wizycie rozwiewane są wszystkie wątpliwości rodziców dotyczące rozwoju ruchowego dziecka, a także może zostać przedstawiony instruktaż pielęgnacyjny.

Terapia indywidulna (kinezyterapia dzieci) NDT Bobath – jest to kolejna wizyta rehabilitacyjna dziecka w wieku 0 – 2 lata, na której jest prowadzona rehabilitacja małego pacjenta przez certyfikowanego fizjoterapeutę metody NDT Bobath. Czas trwania: 40 min.

Konsultacja rehabilitanta dziecięcego – jest to pierwszorazowa wizyta rehabilitacyjna dziecka w wieku 2 – 18 lat.

Na takiej wizycie dziecko jest zbadane przez fizjoterapeutę i określany jest dalszy plan terapii. Mogą zostać przedstawione również ćwiczenia do realizacji w domu. Czas trwania: 40 min.

Terapia indywidulna (kinezyterapia dzieci) – jest to kolejna wizyta rehabilitacyjna dziecka w wieku 2 – 18 lat. Czas trwania: 30-40 min.