Skip to main content
A- A A+

CMP Wola

Adres:

ul. Jana Kazimierza 64, 01-248 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

08:00-20:00
08:00-20:00
08:00-20:00
08:00-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

08:00-20:00
08:00-14:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Maciej Gniady

maciej.gniady@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Wola powstała na przełomie 2012 i 2013 roku. Jest to szósta filia Centrum Medycznego CMP. Przychodnia Wola podtrzymuje wysoki standard, z jakiego znane są nasze placówki. Zapewniamy kompetentną opiekę medyczną pacjentom z tego rejonu Warszawy. Przychodnia Wola Warszawa dostępna jest dla pacjentów ubezpieczonych oraz komercyjnych. Przychodnia CMP Wola II powstała w lipcu 2020r. jako czternasty oddział Centrum Medycznego CMP.

Przychodnia Wola Warszawa prowadzona pod szyldem CMP działa jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wystarczy złożyć odpowiednią deklarację, by to właśnie tutaj korzystać z usług medycznych w ramach posiadanego ubezpieczenia Narodowego Funduszu Zdrowia. Przychodnia CMP Wola obsługuje również pacjentów korzystających z pakietów medycznych prywatnych towarzystw ubezpieczeniowych i firm. Ponadto proponujemy własne abonamenty na usługi medyczne. Przychodnia Wola przyjmuje również pacjentów komercyjnych, pobierając opłaty za świadczone usługi. Zlokalizowany przy ul. Jana Kazimierza ośrodek sprawia, że przychodnia Wola Warszawa jest łatwo dostępna dla mieszkańców całej Woli, a także okolicznych dzielnic.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Przychodnia CMP Wola świadczy szereg profesjonalnych usług medycznych. W placówce przyjmują nie tylko interniści i pediatrzy, ale również liczni specjaliści. Przychodnia Wola Warszawa zatrudnia lekarzy specjalności takich jak: dermatologia, ginekologia, neurologia, pediatria, alergologia. W ośrodku działa też m.in. poradnia rodzinna i poradnia medycyny pracy. Z pełną listą specjalistów przyjmujących w placówce można się zapoznać w zakładce „Nasi Lekarze”. W każdej z dziedzin Przychodnia Wola zapewnia możliwie krótki czas oczekiwania na wizytę i sprawną procedurę zapisów. Nasz personel medyczny dokłada też wszelkich starań, by poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu pacjentowi. Dzięki temu Przychodnia CMP Wola cieszy się opinią przyjaznej placówki medycznej. Przychodnia CMP Wola pracuje na nowoczesnym sprzęcie. Stale modernizujemy również swoje wyposażenie, by zapewnić pacjentom możliwość szybkiej i skutecznej diagnostyki oraz leczenia. Przychodnia Wola Warszawa to również jasne, wygodne i schludnie urządzone wnętrza stworzone z myślą o komforcie fizycznym i psychicznym naszych pacjentów. Przychodnia Wola jest miejscem dla całej rodziny, dlatego zarówno najmłodsi, jak i najstarsi mogą tu liczyć na profesjonalną opiekę i rzetelne podejście personelu do kwestii ich zdrowia.

Lekarze w CMP Wola:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach