Skip to main content
A- A A+

CMP Wilanów

Adres:

al. Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:00-20:00
07:00-20:00
07:00-20:00
07:00-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:00-20:00
08:00-14:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Karolina Kacprzak

karolina.kacprzak@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Wilanów to jedenasta z kolei placówka naszej sieci, powstała w kwietniu 2017 roku. W jej przestronnych i nowoczesnych wnętrzach można skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej zarówno w ramach ubezpieczenia NFZ, jak i prywatnie. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Przychodnia CMP Wilanów znana również po prostu jako Przychodnia Wilanów położona jest przy Alei Rzeczypospolitej. Działa jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy wskazali go w swoich deklaracjach. Przychodnia CMP Wilanów Warszawa funkcjonuje jednak również jako prywatny ośrodek zdrowia, w którym można skorzystać ze zróżnicowanych usług medycznych prowadzonych w ramach 10 gabinetów specjalistycznych i 2 gabinetów zabiegowych. Optymalne usytuowanie sprawia, że przychodnia CMP Wilanów jest łatwo dostępna dla mieszkańców całej dzielnicy. Korzystanie z jej usług ułatwia wielopoziomowy parking zlokalizowany tuż obok budynku. Przychodnia CMP Wilanów wszystkim swoim pacjentom zapewnia darmową godzinę parkowania w tym miejscu.

Przychodnia CMP Wilanów Warszawa to jednak przede wszystkim wysoki standard opieki medycznej zapewniany przez wysoce wykwalifikowany, zaangażowany personel. W placówce można skonsultować się z takimi specjalistami jak pediatra, internista, alergolog, pulmonolog, endokrynolog i wielu innych. Przychodnia CMP Wilanów to ponadto poradnie medycyny rodzinnej i medycyny pracy. W nowoczesnych gabinetach wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt każdy pacjent może liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Dbamy o to, by przychodnia CMP Wilanów była miejscem przyjaznym i dostępnym. Dlatego staramy się zapewnić wysoki standard obsługi pod każdym względem. Kompetentny personel to jeden z głównych czynników sprawiających, że przychodnia CMP Wilanów jest tak dobrze oceniana przez korzystających z naszych usług. Stawiamy na wysokie kwalifikacje, doświadczenie, empatię i profesjonalizm w podejściu do każdego pacjenta.

Lekarze w CMP Wilanów:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach