Skip to main content
A- A A+

CMP Ursynów

Adres:

ul. Jana Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:30-20:00
08:30-12:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Anna Wójcik

anna.wojcik@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Ursynów od wielu lat wyróżnia się szczególną troską o dobre samopoczucie swoich pacjentów, dbając o profesjonalne podejście swojego zespołu lekarskiego do praw pacjenta, jak i również o zawsze miłą i pogodną atmosferę. Z jej usług mogą korzystać wszyscy pacjenci komercyjny, abonamentowi, posiadający pakiety medyczne w firmach medycznych i towarzystwach ubezpieczeniowych oraz pacjenci z założona deklaracja Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Przychodnia CMP Ursynów oferuje między innymi profesjonalne lekarskie usługi zdrowotne na przykład pulmonologa, pediatria, ortopedia, neurologia oraz laryngologia. Dodatkowo zapewnia wiele atrakcyjnych udogodnień takich jak rejestracja online, dzięki której nie musisz niepotrzebnie wychodzić z domu, bezpłatny parking na terenie placówki oraz możliwość skorzystania z pomocnych i praktycznych pakietów medycznych, pomagających oszczędzić Twoje pieniądze w przypadku nagłej choroby.

Przychodnia Ursynów- przyjęcia w ramach pakietów

W ofercie znajduje się Pakiet Ciążowy dla przyszłych matek, dający dostęp do nieograniczonej konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, konsultacje z ginekologiem prowadzącym przebieg ciąży, dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych, konsultacje dla noworodka oraz konsultacje położnicze, także po porodzie. Kobiety w ciąży, dzięki pakietowi, mają okazję wziąć udział w zajęciach w szkole rodzenia.

Przychodnia Ursynów- Medycyna Rodzinna w najszybszym wydaniu

Nikt nie lubi czekać w kolejce na rutynowe badania niezbędne do szkoły dziecka, takie jak bilanse zdrowia, zwolnienia czy zaświadczenia o zdolności do wykonywania praktyki zawodowej. Przychodnia Ursynów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów; dzięki dostępności kilku specjalistów z zakresu medycyny rodzinnej długie oczekiwanie na terminy nie będzie już problemem. Lekarze medycyny rodzinnej oferują także usługi z zakresu pediatrii, z możliwością wizyt domowych.

Lekarze w CMP Ursynów:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach