Skip to main content
A- A A+

CMP Tarchomin

Adres:

ul. Strumykowa 4, 03-138 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

08:00-20:00
08:00-20:00
08:00-20:00
08:00-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

08:00-20:00
08:00-14:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Monika Skiba

monika.skiba@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Tarchomin zlokalizowana przy ulicy Strumykowej 4 i świadczy swoje usługi m.in. jako ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wystarczy w deklaracji ubezpieczeniowej wskazać tę placówkę, by to właśnie tu móc korzystać ze świadczeń refundowanych przez NFZ. Placówka oferuje także specjalistyczne usługi medyczne, dostępne dla każdego w ramach prywatnej opieki zdrowotnej. Przyjmujemy pacjentów ubezpieczeniowych korzystających z pakietów prywatnych towarzystw i firm medycznych, a także pacjentów komercyjnych. Przychodnia CMP Tarchomin oferuje też własne abonamenty pozwalające na korzystanie z usług placówki zgodnie z wybranym i opłaconym pakietem.

Oddział Tarchomin jest przychodnią rodzinną. Zapewnia dostęp do lekarzy takich specjalizacji jak: interna, ginekologia, endokrynologia, okulistyka, diabetologia, a także pediatria i neurologia dziecięca. Nowoczesne wyposażenie zapewnia możliwość przeprowadzania niezbędnych badań diagnostycznych, jak EKG czy spirometria. Przychodnia CMP Tarchomin prowadzi ponadto punkt pobrań próbek do badań laboratoryjnych. Świadczy również usługi z zakresu medycyny pracy i usługi pielęgniarskie. Nasz wykwalifikowany personel jest do dyspozycji każdego pacjenta.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Przychodnia Tarchomin czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Punkt pobrań w godzinach od 8 do 13.00. Korzystna lokalizacja placówki sprawia, że przychodnia CMP Tarchomin łatwo zaspokoi potrzeby mieszkańców okolicznych dzielnic – Młocin, Nowodworów i Henrykowa.

Placówka CMP Tarchomin stawia na wysoki standard usług medycznych. Dbamy nie tylko o wyposażenie gabinetów, ale również o kompetencje naszego personelu. W przyjaznej i profesjonalnej atmosferze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z prawami Pacjenta. W naszej przychodni mile widziani są Pacjenci w każdym wieku, a wielu z naszych lekarzy specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu dzieci.

Przychodnia CMP Tarchomin zaprasza do rejestracji osobistej i telefonicznej pod numerem 22 300 26 36 na wizyty w naszej placówce. Staramy się, aby czas oczekiwania na konsultację ze specjalistą był możliwie jak najkrótszy. Chętnie odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy ponadto do zapoznania się z naszą ofertą abonamentów na leczenie w przychodniach CMP.

Lekarze w CMP Tarchomin:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach