Skip to main content
A- A A+

CMP Piaseczno - Pawia

Adres:

ul. Pawia 7, 05-500 Piaseczno mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:30-20:00
Zamknięte
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Urszula Perkowska

urszula.perkowska@cmp.med.pl

Zastępca kierownika oddziału:

Katarzyna Kobus

katarzyna.kobus@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Piaseczno – Pawia została założona w 2015 roku. Od samego początku cieszy się zaufaniem pacjentów, pomagając im w powrocie do zdrowia i wspierając w trudnych chwilach podczas choroby. Poradnia umożliwia dostęp do znajdujących się w niej nowoczesnych gabinetów lekarskich, w tym dwóch gabinetów zabiegowych, gabinetu do badań USG oraz punktu pobrań.

Przychodnia CMP Piaseczno – Pawia dba o to aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Usługi, które oferuje są wykonywane w sposób profesjonalny przez najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, zawsze w przyjaznej atmosferze oraz ze wszelkim poszanowaniem praw pacjenta. Poradnia oferuje wiele udogodnień takich jak wygodna rejestracja online bez konieczności wychodzenia z domu, a także odbieranie wyników badań laboratoryjnych również drogą internetowa. Dodatkowo pacjenci posiadający pakiet CMP oraz ci, którzy złożyli deklaracje Podstawowej Opieki Zdrowotnej, dzięki świadczeniu z NFZ, mają możliwość zdalnego odbioru swoich recept, dzięki usłudze Strefy Pacjenta CMP.

Nasza placówka specjalizuje się w:

W Przychodni CMP Piaseczno – Pawia wykonuje się szeroki zakres zabiegów ginekologicznych na wysokim poziomie. Ginekologia to nie tylko położnictwo i prowadzenie ciąży – każda z kobiet powinna regularnie kontrolować stan zdrowia narządów rodnych. Warto co najmniej raz w roku przeprowadzać badania cytologiczne i obrazowe oraz wykonywać USG piersi. W Przychodni Piaseczno – Pawia każda kobieta zadba o swoje zdrowie i komfort pod okiem najlepszych specjalistów.

Lekarze w CMP Piaseczno - Pawia:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach