Skip to main content
A- A A+

CMP Józefosław

Adres:

ul. Ogrodowa 20C, 05-500 Józefosław mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:30-20:00
Zamknięte
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Urszula Perkowska

urszula.perkowska@cmp.med.pl

Zastępca kierownika oddziału:

Katarzyna Kobus

katarzyna.kobus@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Józefosław powstała jako 10 filia naszego Centrum Medycznego, w 2016 roku. Oddział zapewnia profesjonalną opiekę medyczną dla mieszkańców Piaseczna i okolic. Przychodnia Józefosław w 9 gabinetach specjalistycznych świadczy szeroki zakres usług medycznych, dążąc do zachowania wysokiego standardu, z jakim kojarzą się pacjentom nasze placówki.

Przychodnia CMP Józefosław dostarcza specjalistyczne usługi medyczne. W placówce można skorzystać z konsultacji z lekarzami takich specjalności jak pediatria, endokrynologia, diabetologia, ortopedia, dietetyka czy medycyna rodzinna. W zakładce Nasi Lekarze znaleźć można pełną listę specjalistów, których zatrudnia przychodnia Józefosław. Stawiamy na kompetentny i doświadczony personel, dla którego dobro i komfort pacjenta są priorytetami. Z usług placówki można korzystać na zasadach komercyjnych – odpłatnie – a także w ramach niektórych prywatnych pakietów ubezpieczeniowych. Zachęcamy również do wykupienia abonamentu naszej sieci. Przychodnia CMP Józefosław oferuje szereg pakietów dopasowanych do różnorodnych potrzeb pacjentów. Więcej informacji na ich temat można uzyskać w placówce.

Dzięki dogodnemu położeniu przychodnia Józefosław jest łatwo dostępna dla mieszkańców całego Piaseczna i okolic. Jednak każdego dnia staramy się, by lokalizacja nie była naszym jedynym atutem. Przychodnia CMP Józefosław to więc nowoczesne, przestronne gabinety wyposażone w zaawansowany technologicznie sprzęt dla precyzyjnej diagnostyki i skutecznego leczenia. Idziemy z duchem czasu i modernizujemy nasze usługi, dopasowując się do Państwa potrzeb. Wysoko wykwalifikowany personel dba o zdrowie i samopoczucie pacjentów, zapewniając im rzetelność oraz przyjazność. Stale poszerzamy też nasze kompetencje, by dostarczać opiekę na najwyższym poziomie. Dbamy ponadto, by przychodnia Józefosław była dostępna dla każdego i kojarzyła się pacjentom wyłącznie z dobrymi doświadczeniami.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Przychodnia Józefosław to nowoczesne wnętrza, w których można skorzystać ze specjalistycznej pomocy medycznej w ramach 9 gabinetów. Poradnie przyjmują pacjentów od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 20.00. Tak długie godziny otwarcia sprawiają, że przychodnia CMP Józefosław dopasowuje się do potrzeb pacjentów. Chcemy bowiem, by każdy mógł w komfortowych warunkach i dogodnym dla siebie czasie zasięgnąć fachowej pomocy lekarskiej.

Rejestracja odbywa się telefonicznie i mailowo (lub osobiście w placówce). Przychodnia Józefosław dokłada wszelkich starań, by czas oczekiwania na wizyty był jak najkrótszy oraz by każdy z pacjentów mógł umówić się na dogodny dla niego termin. Nasz personel służy Państwu pomocą przy rezerwacji terminów wizyt oraz udziela wszelkich informacji na temat świadczonych usług medycznych. Przychodnia CMP Józefosław zachęca do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta.

Lekarze w CMP Józefosław:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach