Skip to main content
A- A A+

CMP Gocław

Adres:

ul. Nagórskiego 1, 03-982 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00
07:30-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:30-18:00
08:00-14:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Anna Wójcik

anna.wojcik@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Gocław powstała jako trzynasta w naszej sieci. To nowoczesna placówka medyczna, podążająca szlakiem wytyczonym przez inne centra CMP. Przychodnia Gocław Warszawa przyjmuje zarówno pacjentów komercyjnych, jak i ubezpieczonych w ramach NFZ lub w prywatnych towarzystwach. Oferujemy też własne abonamenty, które umożliwiają korzystanie z usług medycznych w atrakcyjnych cenach. Przychodnia Gocław – dzięki swojej lokalizacji przy ulicy Nagórskiego – jest dobrze skomunikowana z całą wschodnią Warszawą.

Przychodnia CMP Gocław, znana również jako Przychodnia Gocław, jest miejscem otwartym dla wszystkich ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, którzy wybiorą tę placówkę jako swój ośrodek Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Oferuje również usługi specjalistyczne, świadczone w kilku nowoczesnych gabinetach. Przychodnia Gocław Warszawa dzięki połączeniu usług komercyjnych i państwowych zapewnia wysoki standard opieki, a jednocześnie jest przystępna dla każdego. Zachęcamy do sprawdzenia zakładki „Nasi Lekarze”, w której można sprawdzić, jacy lekarze przyjmują w placówce. Przychodnia Gocław umożliwia skorzystanie z konsultacji specjalistów takich jak: pediatra, internista, kardiolog, dermatolog, ginekolog, urolog, chirurg, okulista, reumatolog. Przychodnia CMP Gocław dysponuje też nowoczesnym sprzętem zabiegowym, wykonując m.in. badania USG. Ponadto Przychodnia Gocław Warszawa jest miejscem, w którym można przeprowadzić badania laboratoryjne.

Przychodnia CMP Gocław powstała po to, by oferować okolicznym mieszkańcom usługi medyczne na wysokim poziomie. Dlatego zatrudniamy personel medyczny i administracyjny, który wyróżnia się profesjonalizmem i przyjaznym podejściem do pacjentów. Przychodnia Gocław to doświadczeni lekarze, którzy starają się każdemu pacjentowi poświęcić odpowiednia ilość czasu i uwagi, a także nowoczesne wnętrza, w których można poczuć się komfortowo. Dzięki zróżnicowanej ofercie oraz doskonałemu wyposażeniu gabinetów Przychodnia Gocław Warszawa zapewnia pomoc medyczną pacjentom w każdym wieku i z różnymi schorzeniami.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Staramy się, aby przychodnia CMP Gocław nie odbiegała standardem od innych placówek naszej sieci. Dlatego dbamy o to, by każdy pacjent czuł się tu komfortowo i zawsze otrzymał należną mu pomoc. Zapraszamy do kontaktu z przychodnią Gocław w celu rejestracji na wizyty lub uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej działalności czy oferty abonamentowej.

Lekarze w CMP Gocław:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach