Skip to main content
A- A A+

CMP Białołęka

Adres:

ul. Leona Berensona 11, 03-287 Warszawa mapa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:

07:00-20:00
07:00-20:00
07:00-20:00
07:00-20:00

Piątek:
Sobota:
Niedziela:

07:00-20:00
08:00-14:00
Zamknięte

Email:

Już dziś złóż deklarację w naszym oddziale i ciesz się bezpłatną opieką zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia

Informacje o placówce:

Kierownik oddziału:

Ewelina Szafrańska

ewelina.szafranska@cmp.med.pl

Historia

Przychodnia CMP Białołęka to trzecia filia CMP powstała w 2008 roku. Pacjenci mają do dyspozycji 18 nowoczesnych i przestronnych gabinetów, w których mogą skorzystać z profesjonalnych konsultacji specjalistów i lekarzy pierwszego kontaktu.

Atutem Przychodni CMP Białołęka jest możliwość wykonania badań laboratoryjnych oraz diagnostyki obrazowej. W tej filii istnieje możliwość konsultacji m.in internistycznych, alergologicznych, chirurgicznych (chirurgii ogólnej, naczyniowej i plastycznej), ortopedycznych, alergologicznych, onkologicznych, dermatologicznych, diabetologicznych, dietetycznych, ginekologicznych. Przychodnia oferuje szeroki zakres usług ginekologicznych, obejmujących nie tylko podstawowe badania i prowadzenie ciąży, ale również zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych – nowoczesnej metody antykoncepcyjnej.

Nasza placówka specjalizuje się w:

Przychodnia CMP Białołęka oferuje doskonałą opiekę medyczną dla kobiet ciężarnych, oferując prowadzenie ciąży na każdym jej etapie. Pakiet Ciążowy oferuje nieograniczony dostęp do ginekologów, położnych, lekarzy prowadzących i badań laboratoryjnych. Dla przyszłych mam dostępna jest także bezpłatna, nowoczesna szkoła rodzeniaPrzychodnia CMP Białołęka to nowoczesna placówka oferująca szeroki zakres usług z medycyny tradycyjnej i estetycznej – od lat przyciąga do siebie klientów, którzy przekonują się o jakości świadczonych usług i polecają je rodzinie i przyjaciołom.

Lekarze w CMP Białołęka:

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach