Zdjęcie dr n.med. ŚCIŃSKA BIEŃKOWSKA ANNA

dr n.med. ŚCIŃSKA BIEŃKOWSKA ANNA

Laryngolog

Specjalizacja: Laryngolog

Minimalny wiek pacjenta: Przyjmuje dzieci od 3 r. ż. oraz osoby dorosłe

Znajomość języków obcych: Język angielski- komunikatywny

Ukończone uczelnie: Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie

Dodatkowe informacje: Otacza pacjenta kompleksową opieką laryngologiczną. Konsultuje laryngologicznie, prowadzi pełną diagnostykę, wykonuje endoskopię górnych dróg oddechowych (nasofiberoskopia, bronchofiberoskopia, endoskopia sztywna) oraz przeprowadza leczenie zachowawcze jak i zabiegowe.
Jako doświadczony operator, poza drobnymi zabiegami laryngologicznymi wykonuje zabiegi przy użyciu fali radiowej, typu konchoplastyka i plastyka podniebienia, kryptoliza migdałków podniebiennych, plastyka podniebienia miękkiego z redukcją migdałków podniebiennych czy zmian patologicznych np. brodawczaka, wycięcie brodawczaka.
Doktor zajmuje się zaburzeniami oddychania podczas snu i chrapania, diagnostyką zaburzeń węchu, smaku.
Pracowała na stanowisku asystenta, a następnie jako adiunkt w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie. Przez wiele lat była konsultantem w dziedzinie otolaryngologii m.in. w Fundacji Rozwoju Medycyny Sportowej, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie Jeziornej. Od kilku lat pracuje na stanowisku orzecznika z zakresu medycyny lotniczej. Posiada uprawnienia do przeprowadzania i wydawania opinii laryngologicznych w obszarze orzecznictwa lotniczego dla klasy 1,2,3 LALP i personelu pokładowego. Bierze czynny dział w konferencjach krajowych i zagranicznych w dziedzinie otolaryngologii i chirurgii podstawy czaski. Przez wiele lat brała udział w licznych projektach badawczych.
Przeprowadza szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek, kierownik i wykonawca wielu projektów badawczych, planuje i przeprowadza eksperymenty kliniczne, przygotowuje ekspertyzy, jest autorką wielu publikacji naukowych.
Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi.

Zarezerwuj wizytę

Godziny przyjęć

Piaseczno,
Puławska 49
Pon
09:00 - 12:20
Pon
13:40 - 14:20
Pon
12:20 - 13:40
Piaseczno,
Ogrodowa 20c
Śr
09:00 - 14:00

Cennik usług

Nazwa Cena - PLN
Nazwa Cena - PLN