Zdjęcie lic. BIEŃKOWSKA AGNIESZKA

lic. BIEŃKOWSKA AGNIESZKA

położna, doradca laktacyjny

Specjalizacja: Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny
Specjalizacja: laktacja - diagnozowanie i wspólne ustalenie dalszego postępowania przy najczęstszych, jak i rzadziej spotykanych, problemach laktacyjnych. Zajmuję się problemem zbyt małego przyrostu masy ciała u dziecka, złej techniki ssania piersi, procesem stymulacji laktacji, jak i odstawieniem dziecka od piersi, a także: nawałem, obrzękiem, zastojem, zapaleniem piersi, zatkaniem przewodu wyprowadzającego, bólem piersi, poranieniem brodawek itd.

Minimalny wiek pacjenta: Pacjentem jest duet: matka (zawsze, kiedy jest problem związany z laktacją) i dziecko (od urodzenia do czasu, kiedy jest karmione piersią)

Znajomość języków obcych:

Ukończone uczelnie: Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Centrum Nauki o Laktacji

Dodatkowe kursy i szkolenia: Kurs Chustonoszenia ClauWi, RKO noworodka, Leczenie ran, Kurs akupresury w okresie okołoporodowym (także w laktacji), Kurs zastosowania chusty Rebozo, Kurs masażu w okresie okołoporodowym, masażu Shantala i kinesiology taping, Kurs pielęgnacja neurorozwojowa i rozwój dziecka w 1 r.ż. z uwzględniemiem zaburzeń napięcia mięśniowego, Kurs wielozmysłowa stymulacja noworodków i rozwój niemowlęcia, Kurs Pierwszej Pomocy PBLS, Warsztaty psychologiczne: Wspieranie kobiet w sytuacjach kryzysowych w okresie okołoporodowym.

Zarezerwuj wizytę

Godziny przyjęć

Piaseczno,
Puławska 49
Pon
08:00 - 14:00
Czw
14:00 - 20:00
Warszawa,
Elbląska 14
Sob
09:00 - 12:00

Cennik usług

Nazwa Cena - PLN
Nazwa Cena - PLN