Pielęgniarka/ Pielęgniarz w Centrum Medycznym CMP Wilanów

Centrum Medyczne CMP to polska firma o wieloletniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy sieć 14 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego oraz współpracujemy z ponad 460 placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju. Obejmujemy opieką ponad 500 tysięcy osób.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W codziennej pracy ważny jest dla nas wzajemny szacunek, nieustający rozwój oraz profesjonalizm.

Dołącz do Nas!

Miejsce pracy: CMP Wilanów

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Twoje zadania:

  • samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • obsługa pacjentów zgodnie ze standardami Centrum Medycznego CMP
  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprawnej i przyjaznej obsługi Pacjenta

Oczekiwania:

  • prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie minimum średnie medyczne – preferowane wyższe licencjackie/magisterskie kierunkowe
  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG
  • komunikatywność, pozytywne usposobienie
  • mile widziany kurs/specjalizacja pielęgniarstwa rodzinnego, kurs pielęgniarki środowiskowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwość pracy „od zaraz” na podstawie umowy zlecenia, a następnie „płynne przejście” z nowym miesiącem na umowę o pracę) lub na podstawie umowy zlecenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku (8 godzin; zmiany poranne lub popołudniowe)
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie przełożonego oraz zespołu
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medyczne Puławska sp. z o. o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Puławskiej 49., w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Centrum Medyczne Puławska sp. z o. o.”

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest przez Centrum Medyczne Puławska sp. z o. o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Puławskiej 49. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: iodo@cmp.med.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody, także w kolejnych naborach pracowników Centrum Medyczne Puławska sp. z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Odbiorcą danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 1 rok. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez [nazwa firmy]. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Centrum Medyczne Puławska sp. z o. o.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka/ Pielęgniarz CMP Wilanów