Specjalista ds. kadr i płac w Centrum Medycznym CMP

Centrum Medyczne CMP to polska firma o wieloletniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy sieć 14 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego oraz współpracujemy z ponad 460 placówkami  podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju. Obejmujemy opieką ponad 500 tysięcy osób.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W codziennej pracy ważny jest dla nas wzajemny szacunek, nieustający rozwój oraz profesjonalizm.

Dołącz do Nas!

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Piaseczno

Twoje zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie akt osobowych,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • Sporządzanie raportów kadrowo – płacowych,
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik (mile widziana znajomość programu Enova)
  • Nadzorowanie terminowości badań lekarskich i szkoleń bhp;

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz naliczania wynagrodzeń,
  • Dwuletniego doświadczenia w obszarze kadr i płac
  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office i Płatnik
  • Systematyczności i dobrej organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę (umowa o pracę lub umowa zlecenie, działalność gospodarcza)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i zgranym zespole

Jeśli  zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikację!

W CV prosimy umieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.