Recepcjonistka/ Recepcjonista w Centrum Medycznym CMP Żoliborz

Centrum Medyczne CMP to polska firma o wieloletniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy sieć 14 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego oraz współpracujemy z ponad 460 placówkami  podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju. Obejmujemy opieką ponad 500 tysięcy osób.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W codziennej pracy ważny jest dla nas wzajemny szacunek, nieustający rozwój oraz profesjonalizm.

Dołącz do Nas!

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Miejsce pracy: Żoliborz

Twoje zadania:

  • Osobista i telefoniczna obsługa pacjentów
  • Archiwizacja dokumentacji medycznej
  • Rejestracja pacjentów na konsultacje i badania
  • Przygotowywanie druków medycznych
  • Ścisła współpraca z telefonicznym Centrum Rezerwacji Wizyt, lekarzami i pielęgniarkami

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia, komunikatywności
  • Chęci do pracy z ludźmi, udzielania pomocy i wsparcia pacjentów
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Kompleksowy program szkoleń wdrażających
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

Jeśli  zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikację!

W CV prosimy umieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.