Skip to main content
A- A A+

Znajdź swoja wymarzoną pracę z Centrum Medycznym CMP

Dołącz do zespołu CMP!

Lekarka / Lekarz

Sprawdź oferty pracy

Personel Medyczny

Sprawdź oferty pracy

Obsługa klienta

Sprawdź oferty pracy

Biuro/ Administracja

Sprawdź oferty pracy

Kariera


  4 kroki do udanej współpracy!

  • Wyślij do nas swoje CV

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem i dotychczasowymi osiągnięciami. Określ swoje oczekiwania względem pracy i dyspozycyjność. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy rekrutować na stanowisko zgodne z Twoim profilem i preferencjami.

  • Poznajmy się bliżej

  Spotkajmy się! Poświęć Nam trochę czasu, żebyśmy mogli lepiej Cię poznać i dokładniej przybliżyć Ci stanowisko, na które aplikowałeś. W zależności od stanowiska proponujemy spotkania w trybie online, stacjonarnie w Biurze Centrali bądź w wybranym Oddziale. Wiemy, że czas jest na wagę złota, więc proces rekrutacyjny ograniczamy do minimum, a w wyjątkowych przypadkach (takich jak stanowiska menedżerskie lub eksperckie) zapraszamy do kolejnych etapów.

  • Wspólnie ustalmy warunki współpracy i dopełnijmy formalności

  Jeśli po obydwu stronach zapadnie pozytywna decyzja, nie pozostaje nam nic innego jak tylko rozpocząć proces formalnego zatrudniania, który koordynuje nasz Dział Kadr przy współpracy z Działem HR.

  • Twój pierwszy dzień w CMP

  Pierwsze dni w nowej pracy mogą być wyzwaniem, ale nie będziesz w nich sam. Poznasz zespół i swoje miejsce pracy. Zaplanujemy dla Ciebie niezbędne szkolenia, a w trakcie okresu wdrożenia będzie Cię wspierał bardziej doświadczony pracownik. Możesz liczyć na naszą serdeczność i empatię- w końcu każdy z nas kiedyś też był na Twoim miejscu 🙂

  20 letnia tradycja doprowadziła nas do powstania wartości

  Każda Wartość to dla nas zobowiązanie – wobec Pacjentów, kontrahentów, ale przede wszystkim wobec nas samych.

  Wartości stanowią fundament do budowania zdrowych relacji każde z zatrudnionych osób w CMP lub współpracującej z firmą.

  Wybór czterech wartości nie jest przypadkowy, albowiem stoją za nim Pracownicy i Współpracownicy, którzy wraz z Zarządem wybrali Wartości i zdefiniowali je.

  Nasze wartości to:
  SZACUNEK, TROSKA, PRACA ZESPOŁOWA, ZAANGAŻOWANIE

  Dołącz do nas i razem twórzmy lepsze jutro!

  Pracując z nami, dołączysz do firmy, która nie tylko ceni sobie profesjonalizm i rozwój osobisty, ale także aktywnie angażuje się w działania na rzecz społeczności. Jesteśmy dumni z naszego udziału w kampaniach społecznych, takich jak „Różowa Skrzyneczka” oraz licznych projektów wolontariackich. Wierzymy, że praca to więcej niż obowiązki – to także szansa na bycie częścią czegoś większego i wpływanie na świat w pozytywny sposób. U nas możesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe, jednocześnie dokładając swoją cegiełkę do ważnych inicjatyw.

  Kariera


   Zapisz się na newsletter

   Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach