Skip to main content
A- A A+

Pediatra Warszawa Żoliborz

Pediatria to dziedzina medycyny zajmująca się rozwojem i chorobami dzieci – do ukończenia 18. roku życia. Organizm młodego człowieka stale się rozwija i zasadniczo różni się od organizmu dorosłego, dlatego jego leczenie wygląda zupełnie inaczej. Również rozpoznawanie chorób u niepełnoletnich pacjentów wymaga specjalistycznej wiedzy. Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz jest miejscem, w którym każdy rodzic może uzyskać fachową pomoc medyczną dla swojego dziecka. To przyjazny gabinet, który zapewnia pacjentom długofalową opiekę obejmującą nie tylko diagnostykę chorób czy leczenie, ale również nadzór nad prawidłowym rozwojem.

Czym zajmuje się pediatra Warszawa Żoliborz?

Pediatra Warszawa Żoliborz ma kompetencje, które umożliwiają mu:

 • rozpoznawanie i leczenie różnego rodzaju chorób u dzieci i młodzieży,
 • diagnozowanie wad rozwojowych,
 • zlecanie badań okresowych i interpretowanie ich wyników,
 • nadzorowanie przestrzegania kalendarze szczepień,
 • czuwanie nad wszelkimi czynnikami związanymi ze zdrowiem dziecka.

Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz jest przeznaczona dla wszystkich pacjentów aż do ukończenia przez nich 18. roku życia. To również odpowiednie miejsce dla rodziców, którzy chcą uzyskać informacje z tzw. pierwszej ręki na temat pielęgnacji niemowląt, prawidłowej opieki nad dziećmi, profilaktyki chorób czy rozpoznawania atypowych symptomów. Pediatra Warszawa Żoliborz stara się kreować przyjazną atmosferę gabinetu, doskonale zdając sobie sprawę, jak wymagającymi pacjentami są dzieci. Wykazuje się cierpliwością i empatią, dbając nie tylko o zdrowie, ale również o dobre samopoczucie młodych pacjentów i ich rodziców.

Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz – kiedy się zgłosić?

Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz jest miejscem dla dzieci wykazujących rozmaite objawy chorobowe lub dla tych, co do których istnieją podejrzenia, że nie rozwijają się prawidłowo. Gabinet należy jednak również odwiedzać w celu wykonania badań okresowych i profilaktycznych. Pediatra Warszawa Żoliborz, jako lekarz prowadzący Twojego dziecka, podczas wizyty zasugeruje, kiedy należy zjawić się na kolejnej. Ponadto wśród przesłanek do odwiedzin w gabinecie znajdują się:

 • objawy infekcji (gorączka, kaszel katar, nadmierna płaczliwość itp.),
 • wymioty,
 • biegunki i zaparcia lub wzdęcia, brak apetytu,
 • brak reakcji na bodźce zewnętrzne,
 • zmiany skórne,
 • opóźniony rozwój ruchowy,
 • nadmierna senność i ospałość lub wręcz przeciwnie – nadpobudliwość,
 • trudności z koncentracją, nauką czy zapamiętywaniem,

a także każdy inny objaw, który zaniepokoi rodziców. Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz przyjmuje również noworodki w ramach ich pierwszej wizyty kontrolnej, która powinna się odbyć w pierwszych czterech tygodniach życia.

Pediatra Warszawa Żoliborz – nasza oferta

Poradnia pediatryczna Warszawa Żoliborz stanowiąca część nowoczesnej przychodni CMP świadczy usługi skierowane zarówno do pacjentów ubezpieczonych w NFZ, jak i pacjentów komercyjnych. Przyjmujemy również w ramach prywatnego ubezpieczenia lub abonamentu naszej sieci. Pediatra Warszawa Żoliborz zapewnia kompleksową opiekę zdrowotną, przeprowadza badania i konsultacje, nadzoruje profilaktykę i prawidłowy rozwój pacjenta. Rejestracji na wizyty można dokonać telefonicznie lub online.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach