Skip to main content
A- A A+

Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz

Lekarz rodzinny to jeden z najbliższych pacjentom medyków. To przedstawiciel specjalizacji zajmującej się profilaktyką medyczną, diagnostyką i leczeniem osób w każdym wieku. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz jest miejscem, do którego można się zgłosić z dowolnymi dolegliwościami i objawami, ponieważ to właśnie tu świadczone są usługi tzw. Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ). Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz świadczy również wizyty domowe w ramach świadczeń gwarantowanych POZ.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz – kiedy się zgłosić?

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz zapewnia szeroki zakres pomocy medycznej wszystkim pacjentom, którzy wypełnią deklarację i zdecydują się korzystać z usług POZ w naszej placówce. W gabinecie przyjmowani są pacjenci w każdym wieku – w tym seniorzy i dzieci. Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz pomaga uzyskać rozpoznanie przy wielu powszechnych schorzeniach, w tym infekcjach, a także jest pierwszym ogniwem w przypadku konieczności zasięgnięcia specjalistycznej porady lub skorzystania ze specjalistycznego leczenia. Jeśli lekarz uzna, że takie kroki są wymagane, wypisze odpowiednie skierowanie. To dlatego poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz jest miejscem, do którego można się zgłaszać z rozmaitymi problemami natury medycznej z wyjątkiem nagłych przypadków czy też sytuacji, w których występuje bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia – wówczas trzeba się zgłosić na Szpitalny Oddział Ratunkowy lub wezwać pogotowie.

Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz – zakres usług

Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz świadczy kompleksowe usługi w ramach Podstawowej Opieki Medycznej. Działa również na zasadach komercyjnych. Oferta gabinetu obejmuje m.in.:

  • konsultacje,
  • przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych,
  • przeprowadzanie bilansów zdrowia,
  • wystawianie recept, zaświadczeń i zwolnień,
  • wystawianie skierowań do lekarzy specjalistów, na zabiegi, do sanatorium itp.,
  • leczenie i profilaktykę chorób przewlekłych,
  • poradnictwo w zakresie ochrony zdrowia, stylu życia i zapobiegania chorobom.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz jest miejscem, w którym można uzyskać diagnozę i zalecenia dotyczące leczenia lub też w bardziej złożonych przypadkach odpowiednie wskazówki co do dalszego postępowania wraz z formalnym skierowaniem (np. do specjalisty takiego jak kardiolog, endokrynolog, alergolog itd.). Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz pełni również funkcję opiekuna medycznego wszystkich członków rodziny, oferując długofalową i troskliwą opiekę.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Żoliborz – nasza oferta

Medycyna rodzinna Warszawa Żoliborz w sieci CMP oferuje szeroki zakres usług oraz profesjonalną opiekę w ramach nowoczesnej placówki medycznej. Na wizyty można się umawiać m.in. online przez nowoczesny Portal Pacjenta. Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do pacjentów ubezpieczonych w NFZ – wypełniając deklarację dotyczącą POZ (dostępną na naszej stronie), możesz wybrać nas jako swoją przychodnię. Dzięki temu będziesz mógł korzystać ze wszystkich świadczeń refundowanych.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach