Skip to main content
A- A A+

Internista Warszawa Żoliborz

Interna to bardzo trudna i skomplikowana dziedzina medycyny. Niekiedy traktowana jest nieco lekceważąco, ale lekarz tej specjalizacji musi mieć bardzo szeroką wiedzę, aby zapewnić pacjentom wszechstronne wsparcie. Internista Warszawa Żoliborz to inaczej specjalista chorób wewnętrznych, a więc schorzeń dotyczących różnych układów w obrębie całego ciała. Zapewnia on holistyczne podejście do organizmu oraz problemów zdrowotnych pacjenta. Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz to miejsce, w można uzyskać diagnozę wielu schorzeń, a także poddać się leczeniu lub uzyskać skierowanie do właściwego specjalisty. Warto jednak pamiętać, że internista Warszawa Żoliborz niekoniecznie musi pełnić funkcję lekarza pierwszego kontaktu. Również medycyna rodzinna jest odrębną specjalizacją.

Czym zajmuje się internista Warszawa Żoliborz?

Internista Warszawa Żoliborz ma bardzo szerokie kompetencje w zakresie diagnostyki i leczenia dorosłych pacjentów. Można się do niego zgłosić w celu pomocy w rozpoznaniu, co powoduje uporczywe objawy. Internista Warszawa Żoliborz rozpoznaje i leczy schorzenia obejmujące układ:

  • oddechowy,
  • pokarmowy,
  • krążenia,
  • moczowy,
  • dokrewny,
  • kostno-stawowy.

Wizyta polega przede wszystkim na przeprowadzeniu dogłębnego wywiadu z pacjentem. Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz jest również miejscem, w którym przeprowadzane są podstawowe badania. Ponadto lekarz może w razie potrzeby skierować pacjenta na rozmaite procedury, w tym badania obrazowe (RTG, USG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa) czy laboratoryjne (analizy krwi, moczu, kału, tkanek). Co więcej, poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz to gabinet, w którym można uzyskać receptę, a także skierowanie do lekarza-specjalisty, na zabiegi, rehabilitację, pobyt szpitalny lub turnus w sanatorium czy uzdrowisku. Internista Warszawa Żoliborz przeprowadza też badania kontrolne (np. podczas trwania leczenia) i profilaktyczne.

Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz – kiedy się zgłosić?

Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz oczekuje na pacjentów potrzebujących szeroko zakrojonej pomocy medycznej. W gabinecie można uzyskać również profesjonalne porady zdrowotne. Wizyta jest szczególnie zalecana w przypadku zaobserwowania niepokojących objawów lub zmiany w samopoczuciu – zwłaszcza jeśli pacjent nie ma podejrzeń co do przyczyn ich występowania. Internista Warszawa Żoliborz poprzez dostępne środki zapewnia w takich sytuacjach rozpoznanie oraz odpowiednie leczenie. Wizyta w gabinecie może być również zalecana podczas leczenia – w celu kontroli wyników i symptomów.

Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz – nasza oferta

Poradnia internistyczna Warszawa Żoliborz stanowi część nowoczesnej przychodni należącej do sieci CMP. Oferujemy profesjonalną pomoc medyczną w ramach ubezpieczenia NFZ i polis prywatnych. Przyjmujemy również pacjentów abonamentowych i komercyjnych. Na wizytę można się umówić za pośrednictwem Portalu Pacjenta lub telefonicznie.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach