Skip to main content
A- A A+

Diagnostyka Warszawa Żoliborz

Poprawna diagnostyka choroby to pierwszy, a zarazem najważniejszy krok do skutecznego leczenia. Im szybciej zostanie postawione rozpoznanie, tym szybciej można rozpocząć właściwe działania dążące do wyeliminowania zarówno objawów, jak i przyczyn. To dlatego poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz jest tak ważna. Obecność tego typu jednostki w placówce medycznej jest kluczowa – pozwala na szybkie przeprowadzenie badań i automatyczne przekazanie wyników właściwemu lekarzowi, który je zinterpretuje.

Czym zajmuje się poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz?

Proces diagnostyczny niekiedy może być bardzo prosty, innym razem jest dość złożony. Wiele chorób może dawać niejednoznaczne objawy, dlatego potwierdzenie podejrzeń lekarza badaniami jest konieczne. Diagnostyka Warszawa Żoliborz przeprowadza szereg zaawansowanych procedur wykonywanych zgodnie z zaleceniem lekarza. Dzięki temu, że poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz stanowi część przychodni CMP, jej pacjenci mają zapewnioną możliwość komfortowego przeprowadzenia wszystkich wymaganych badań, bez konieczności korzystania z innych placówek.

Poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz przeprowadza:

  • badania obrazowe – np. RTG, USG, tomografię komputerową, rezonans magnetyczny;
  • badania laboratoryjne – analizy próbek krwi, moczu, kału, tkanek (histopatologiczne);
  • badania endoskopowe.

W naszej placówce mieści się również punkt pobrań materiału do badań. Dzięki wyposażeniu w zaawansowany sprzęt diagnostyka Warszawa Żoliborz może nie tylko przeprowadzać bardzo szeroki zakres badań, ale również oferować pacjentom komfortowe warunki ich realizacji. Co więcej, nowoczesne systemy umożliwiają uzyskanie szybkich i wiarygodnych wyników.

Diagnostyka Warszawa Żoliborz – kiedy potrzebne są badania?

Poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz pełni przede wszystkim funkcję wsparcia dla wszystkich lekarzy przyjmujących w gabinetach specjalistycznych przychodni CMP. To właśnie tam przeprowadzane są zlecane przez nich badania.

Diagnostyka Warszawa Żoliborz okazuje się niezbędna przede wszystkim przy rozpoznawaniu chorób związanych w zasadzie z każdą dziedziną medycyny. Przeprowadzane w poradni procedury są jednak również wykorzystywane w toku leczenia – przede wszystkim w celu obserwacji, czy wdrożona terapia przynosi oczekiwane skutki. Poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz zaprasza również na badania profilaktyczne, niezwykle istotne w zapobieganiu groźnym i nie zawsze łatwym w leczeniu chorobom.

Diagnostyka Warszawa Żoliborz – oferta

Poradnia diagnostyczna Warszawa Żoliborz to miejsce, w którym wszyscy pacjenci CMP Żoliborz mogą skorzystać z nowoczesnych metod badań. Diagnostyka Warszawa Żoliborz dostępna jest w ramach posiadanego ubezpieczenia (w NFZ lub prywatnego) lub abonamentu, a także na zasadach komercyjnych. W przypadku odpłatnego korzystania z oferty badań, nie jest potrzebne skierowanie od lekarza. Diagnostyka Warszawa Żoliborz dostępna jest w godzinach pracy Centrum, natomiast Punkt Pobrań działa od poniedziałku do piątku od 7.30 do 12 oraz w soboty pomiędzy 8 a 12.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach