Skip to main content
A- A A+

Medycyna rodzinna Warszawa Wola

Medycyna rodzinna Warszawa Wola to dziedzina zajmująca się profilaktyką medyczną, a także podstawową diagnostyką i prowadzeniem oraz koordynowaniem leczenia wielu schorzeń. Lekarze tej specjalności często funkcjonują jako lekarze pierwszego kontaktu, dlatego to właśnie z nimi pacjenci najczęściej mają styczność. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola przyjmuje pacjentów w każdym wieku – zarówno dorosłych (w tym seniorów), jak i dzieci. Do kompetencji przyjmujących w niej lekarzy należy m.in. kierowanie pacjenta do specjalistów, na badania, na zabiegi lub turnus w sanatorium czy uzdrowisku. Medycyna rodzinna Warszawa Wola zajmuje się również wystawianiem recept na leki oraz udzielaniem informacji dotyczących profilaktyki chorób i zdrowego stylu życia. Lekarz rodzinny przyjmuje na miejscu, w przychodni, a także świadczy wizyty domowe.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola – kiedy się zgłosić?

Przesłanek do wizyty w gabinecie jest wiele. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola zapewnia szeroki zakres pomocy w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i przyjmuje pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami oraz problemami natury medycznej. Medycyna rodzinna Warszawa Wola jest miejscem, w którym można uzyskać natychmiastową diagnozę i zalecenia dotyczące leczenia lub też skierowanie do właściwego specjalisty. Dzięki zgromadzonej historii choroby pacjenta rozpoznanie może być trafniejsze i szybsze. Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola zapewnia długofalową opiekę całej rodzinie. To właśnie tutaj warto się skierować w pierwszej kolejności w przypadku pogorszenia stanu zdrowia lub innych niepokojących symptomów zarówno u dorosłego, jak i u dziecka. Ponadto medycyna rodzinna Warszawa Wola może skierować pacjenta na okresowe badania kontrolne – niezbędny element profilaktyki wielu chorób.

Medycyna rodzinna Warszawa Wola – zakres usług

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola świadczy usługi medyczne w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, finansowanej przez NFZ wszystkim tym pacjentom, którzy wskazali ją w swojej deklaracji dotyczącej wyboru lekarza rodzinnego. Działa również na zasadach komercyjnych. Medycyna rodzinna Warszawa Wola oferuje:

  • konsultacje medyczne,
  • wystawianie skierowań, recept,
  • wydawanie zaświadczeń i zwolnień,
  • przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych,
  • przeprowadzanie bilansów zdrowia,
  • leczenie i profilaktykę chorób przewlekłych,
  • profesjonalne porady dotyczące zdrowia i zapobiegania rozmaitym schorzeniom.

Poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola w przychodni CMP

Przychodnie sieci CMP to placówki o nowoczesnym podejściu do usług medycznych. To właśnie w ramach jednej z nich działa poradnia medycyny rodzinnej Warszawa Wola. Jej usługi są dostępne dla pacjentów ubezpieczonych i komercyjnych, w tym osób opłacających abonament CMP. Rejestracja na konsultacje odbywa się telefonicznie lub online – przez Portal Pacjenta. Staramy się każdemu pacjentowi zapewniać możliwość jak najszybszego skorzystania z pomocy medycznej, proponując krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach