Skip to main content
A- A A+

Okulista Warszawa Wilanów

Nieprawidłowości w zakresie funkcjonowania narządu wzroku zwykle dają objawy, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów jest jednak miejscem nie tylko dla pacjentów, którzy zauważyli, że pogorszył im się wzrok. Okulista Warszawa Wilanów to specjalista, którego warto odwiedzać regularnie w celu kontroli prawidłowości i ostrości widzenia oraz zdrowia oczu. W gabinecie można poddać się specjalistycznemu leczeniu (również zabiegowemu), a także uzyskać porady dotyczące dbałości o narząd wzroku.

Poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów – kiedy się zgłosić?

Choroby oczu takie jak zaćma czy jaskra oraz zaburzenia widzenia (np. dalekowzroczność) najczęściej kojarzone są z zaawansowanym wiekiem, ale mogą pojawić się również u młodych osób. Okulista Warszawa Wilanów zapewnia profesjonalną pomoc wszystkim pacjentom w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia schorzeń związanych z narządem wzroku. Przesłankami do wizyty w gabinecie są przede wszystkim:

 • pogorszenie ostrości widzenia (ogólnie lub np. wyłącznie z bliska czy z daleka),
 • mrużenie oczu podczas czytania, pracy, nauki, oglądania telewizji itp.,
 • bóle głowy,
 • stany zapalne spojówek lub powiek,
 • uczucie „piasku pod powiekami” lub częstego zmęczenia oczu.

Ponadto poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów przyjmuje pacjentów chcących wykonać badania kontrolne. Warto przy tym pamiętać, że dorośli powinni je przeprowadzać przynajmniej raz na 2 lata, szczególnie ważne jest to po 40. roku życia. To właśnie wtedy mogą zacząć się rozwijać choroby takie jak jaskra, które początkowo nie dają wyraźnych objawów, a mogą prowadzić nawet do całkowitej utraty wzroku. Okulista Warszawa Wilanów dysponuje odpowiednim zapleczem również do diagnostyki zwyrodnienia plamki żółtej (AMD) i innych chorób oczu. Poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów powinna być odwiedzana częściej przez pacjentów w grupie ryzyka – np. diabetyków, osoby zmagające się z chorobami reumatycznymi lub naczyniowymi czy też osoby po 60. roku życia.

Okulista Warszawa Wilanów – oferta

Poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów zapewnia szeroki zakres usług obejmujący nowoczesne metody diagnostyki i leczenia. Wyposażony w zaawansowany sprzęt gabinet pozwala na dokładne badanie narządu wzroku i rozpoznawanie dotyczących go schorzeń. Okulista Warszawa Wilanów diagnozuje i leczy m.in.:

 • wady refrakcji (krótko- i dalekowzroczność oraz astygmatyzm),
 • infekcje – np. zapalenie spojówek, rogówki, tęczówki,
 • jaskrę,
 • zaćmę,
 • zwyrodnienie plamki żółtej,
 • nużycę,
 • retinopatię cukrzycową.

Leczenie może obejmować dobór metody korekcji wzroku (np. okularów), receptę na leki lub np. skierowanie na zabieg okulistyczny. Poradnia okulistyczna Warszawa Wilanów przyjmuje pacjentów komercyjnych. Możliwa jest zarówno doraźna płatność za konsultację i inne usługi, jak i korzystanie z nich w ramach abonamentu sieci CMP. Okulista Warszawa Wilanów świadczy usługi medyczne na rzecz pacjentów w każdym wieku. Rejestracja na wizytę jest możliwa osobiście, telefonicznie lub online, przez Portal Pacjenta.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach