Skip to main content
A- A A+

Ginekolog Warszawa Wilanów

Ginekolog Warszawa Wilanów to specjalista w zakresie tzw. chorób kobiecych. Obszarem jego zainteresowania są schorzenia żeńskich narządów płciowych. Ginekologia to specjalizacja połączona również z położnictwem, a więc dziedziną zajmującą się okresem ciąży, porodem i połogiem. Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów jest miejscem dla kobiet w każdym wieku, począwszy od okresu dojrzewania. Świadczy pomoc w przypadku uporczywych objawów i poważnych schorzeń. Oferuje również rzetelne informacje na temat kobiecego zdrowia, płodności czy też antykoncepcji.

Czym zajmuje się ginekolog Warszawa Wilanów?

Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów przyjmuje wszystkie pacjentki, które chcą sprawdzić swój stan zdrowia w zakresie narządów płciowych lub też zaobserwowały u siebie niepokojące objawy, oferując kompleksową diagnostykę i leczenie. Do najczęstszych schorzeń, z jakimi spotyka się ginekolog Warszawa Wilanów, należą:

 • infekcje pochwy,
 • nadżerka szyjki macicy,
 • polipy macicy,
 • mięśniaki macicy,
 • endometrioza,
 • torbiele jajników,
 • zespół policystycznych jajników (PCOS),
 • zapalenie przydatków,
 • tyłozgięcie i tyłopochylenie miednicy,
 • przerost błony śluzowej macicy,
 • niepłodność,
 • niedobór hormonów wywołany menopauzą.

Leczenie, jakie przeprowadza ginekolog Warszawa Wilanów, może obejmować różne metody – począwszy od farmakologii (w tym również leków hormonalnych), a skończywszy na zabiegach chirurgicznych.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów – kiedy się zgłosić?

Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów jest dostępna dla wszystkich pacjentek, które chcą skonsultować ze specjalistą niepokojące objawy, mogące mieć związek ze schorzeniami narządów płciowych. Ginekolog Warszawa Wilanów zapewnia pomoc związaną z nieprawidłowościami cyklu menstruacyjnego (nieregularne, zbyt obfite, zbyt skąpe miesiączki, plamienia poza cyklem itp.), bólami, upławami, świądem i pieczeniem pochwy, krwawieniem czy bólem podczas lub po stosunku. Jest również lekarzem, do którego należy się zgłosić w przypadku podejrzenia ciąży, a także problemów z poczęciem lub chęci zaplanowania posiadania potomstwa.

Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów zaprasza również młode pacjentki, zaniepokojone zbyt wczesnym lub zbyt późnym dojrzewaniem, a także kobiety w każdym wieku na okresowe badania kontrolne. Ginekolog Warszawa Wilanów jest jednym z lekarzy, którego warto odwiedzać przynajmniej raz w roku. Pierwszą wizytę powinno się odbyć po pierwszej miesiączce, o ile wcześniej nie wystąpiły żadne niepokojące objawy.

Ginekolog Warszawa Wilanów – oferta poradni

Ginekolog Warszawa Wilanów przyjmuje w gabinecie stanowiącym część nowoczesnej przychodni CMP. Oferujemy usługi medyczne dla pacjentek ubezpieczonych prywatnych towarzystwach, jak i wizyty realizowane na zasadach komercyjnych, również dla osób, które wykupiły abonament CMP.

Rejestracja możliwa jest telefonicznie lub online – przez Portal Pacjenta. Poradnia ginekologiczna Warszawa Wilanów jest czynna od poniedziałku do soboty.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach