Skip to main content
A- A A+

Internista Warszawa Ochota

Interna to jedna z najbardziej złożonych dziedzin medycyny nazywana nawet „królową nauk medycznych”. Obiektem jej zainteresowania są choroby wewnętrzne, a więc schorzenia praktycznie całego ciała. Lekarz tej specjalności musi wiec mieć szeroką wiedzą na temat budowy i funkcjonowania organizmu oraz oddziaływania na siebie poszczególnych organów i układów. Internista Warszawa Ochota zapewnia pomoc szczególnie tym pacjentom, którzy wymagają holistycznego podejścia do ich problemów zdrowotnych i oczekują trafnej diagnozy oraz wstępnych zaleceń co do leczenia. Warto jednak wiedzieć, że internista niekoniecznie musi pełnić funkcję lekarza pierwszego kontaktu. Specjalizacja ta nie jest też równorzędna z medycyną rodzinną – poradnia internistyczna Warszawa Ochota przyjmuje tylko dorosłych.

Czym zajmuje się internista – Warszawa Ochota

Szeroka wiedza na temat organizmu człowieka sprawia, że również zakres działania internisty jest bardzo rozległy. Poradnia internistyczna Warszawa Ochota przyjmuje pacjentów z rozmaitymi dolegliwościami i objawami, którzy szukają ich przyczyny. Gabinet jest miejscem, do którego warto skierować swoje kroki w przypadku potrzeby postawienia wstępnej diagnozy lub uzyskania skierowania do konkretnego specjalisty czy też na badania. Internista Warszawa Ochota zapewnia pomoc w rozpoznaniu i leczeniu schorzeń obejmujących układ:

  • oddechowy,
  • pokarmowy,
  • krążenia,
  • moczowy,
  • dokrewny,
  • kostno-stawowy.

Przeprowadza szczegółowy wywiad i podstawowe badania oraz wypisuje skierowania na bardziej zaawansowane procedury diagnostyczne. Internista Warszawa Ochota kieruje ponadto na zabiegi, rehabilitację, pobyty szpitalne oraz turnusy w sanatoriach i uzdrowiskach. Zapewnia również konsultacje i badania kontrolne, wypisuje recepty.

Internista Warszawa Ochota – kiedy się zgłosić?

Poradnia internistyczna Warszawa Ochota jest dostępna dla wszystkich pacjentów wymagających pomocy medycznej w sensie ogólnym lub też porady związanej ze zdrowiem. Wizyta jest zalecana w przypadku podejrzenia występowania wszelkich chorób wewnętrznych – zadaniem specjalisty jest ich rozpoznanie i ustalenie przyczyny oraz planu leczenia. Internista Warszawa Ochota prowadzi również działania prewencyjne, wykonując badania okresowe i kontrolne oraz udzielając porad związanych ze zdrowym stylem życia i unikaniem określonych schorzeń. Gabinet jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą lepiej zadbać o swoje zdrowie lub uzyskać rzetelna informację na temat trapiących ich dolegliwości.

Poradnia internistyczna Warszawa Ochota – oferta

Gabinet, w którym przyjmuje internista Warszawa Ochota, stanowi część oddziału Centrum Medycznego CMP zlokalizowanego przy ul. Grójeckiej 132. Cała placówka jest odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do świadczenia usług medycznych. Swoim pacjentom oferujemy nie tylko dostęp do doświadczonych specjalistów i zaawansowanego sprzętu, ale również wygodę. Rejestracji można dokonać zarówno osobiście czy telefonicznie, jak i mailowo oraz online – przez Portal Pacjenta. Staramy się dbać o to, by czas oczekiwania na wizytę był krótki. Możliwe jest skorzystanie z usług gabinetu w ramach refundacji NFZ lub abonamentu CMP, a także na zasadach komercyjnych.

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach