Skip to main content
A- A A+

Promocje stomatologiczne – lato 2024

8 lipca, 2024

W CMP Białołęka przygotowaliśmy dla Was dwie fantastyczne promocje na lato:

  • Rabat 100 zł na usługi stomatologiczne (z wyłączeniem przeglądów) w każdy poniedziałek aż do końca wakacji!
  • Wybielanie zębów za jedyne 899 zł!

Czym jest wybielanie gabinetowe?

Wybielanie gabinetowe to profesjonalny zabieg wykonywany przez stomatologa w gabinecie. Podczas wizyty pacjent siedzi wygodnie na fotelu stomatologicznym, a specjalista aplikuje preparat wybielający za pomocą nowoczesnej lampy. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów o odpowiednio dobranej dawce substancji wybielających, efekty są spektakularne i widoczne u większości pacjentów. Należy jednak pamiętać, że rezultaty mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech zębów.

Jak skorzystać z naszej oferty?

Aby móc cieszyć się pięknym, białym uśmiechem, należy przejść przez kilka etapów przygotowawczych:

Profesjonalna higiena u higienistki: Najpierw konieczne jest usunięcie kamienia nazębnego i osadu (zarówno z resztek pokarmowych, jak i z kawy czy herbaty), a następnie polerowanie zębów i zabezpieczenie ich fluorem. Fluor zamyka kanaliki zębowe i chroni przed nadwrażliwością.

Wypełnienie wszystkich ubytków: Po upływie dwóch tygodni od zabiegu higieny, należy wypełnić wszystkie ubytki próchnicowe i wymienić nieszczelne wypełnienia (plomby). Dopiero wtedy możemy przystąpić do zabiegu wybielania.

Dlaczego ta kolejność jest ważna?

Przestrzeganie kolejności tych zabiegów jest kluczowe zarówno ze względów zdrowotnych, jak i estetycznych, aby uzyskać maksymalny efekt wybielania. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny, a efekty są długotrwałe i satysfakcjonujące.

Nie przegapcie tej okazji, bo naprawdę warto. Efekt wybielenia utrzymuje się długo, co pozwoli Wam cieszyć się pięknym uśmiechem przez dłuższy czas.

Zapraszamy do CMP Białołęka!

 

REGULAMIN - 100 zł na usługi stomatologiczne

REGULAMIN - Wybielanie zębów za jedyne 899 zł!


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach