Skip to main content
A- A A+

Centrum Medyczne CMP partnerem akcji “Krótka Instrukcja o Menopauzie”

12 marca, 2024

Centrum Medyczne CMP włączyło się w projekt portalu Hello Zdrowie, wprowadzając na rynek wyjątkowy e-book: „Krótka Instrukcja o Menopauzie”. To inicjatywa, która ma na celu przekazanie kobietom i ich otoczeniu kluczowych informacji o menopauzie – etapie w życiu kobiety, który dotyczy bez wyjątku każdej z nich.

W ramach obchodów Dnia Kobiet Centrum Medyczne CMP zostało partnerem stworzonego przez portal Hello Zdrowie bezpłatnego poradnika „Krótka Instrukcja o Menopauzie”. E-book powstał z myślą o kobietach doświadczających menopauzy, ich bliskich oraz pracodawcach. Projekt zrodził się z potrzeby wsparcia i otwartej rozmowy na często są owiany milczeniem i tabu temat menopauzy, dotykający połowy populacji.

„Krótka Instrukcja o Menopauzie” to nie tylko zbiór praktycznych wskazówek, ale również część większej inicjatywy, obejmującej cykl wydarzeń, dyskusji i publikacji. Wśród ekspertów, którzy przyczynili się do powstania tej publikacji, znajdują się m.in. prof. Marzena Dębska, położna Izabela Dembińska, psycholog Centrum Psychologicznego Good Life – Gabriela Micberger  i wielu innych wybitnych specjalistów z różnych dziedzin.

Centrum Medyczne CMP, jako partner tego projektu, pragnie podkreślić znaczenie edukacji i otwartości w rozmowach na temat menopauzy. To krok ku demistyfikacji i lepszemu zrozumieniu procesów zachodzących w ciele kobiety, a także budowaniu świadomości społecznej wokół tego ważnego tematu.

„𝗞𝗿𝗼́𝘁𝗸𝗮 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗿𝘂𝗸𝗰𝗷𝗮. 𝗢 𝗠𝗲𝗻𝗼𝗽𝗮𝘂𝘇𝗶𝗲”

Dostępna jest na stronie krotkainstrukcja.pl, w formie PDF-a. W formie drukowanej znajdziecie ją m.in. w siedzibach partnerów naszej akcji: @centrummedycznecmp, sieci laboratoriów @synevo_poland. Partnerem Instrukcji jest również @clear_channel_poland.


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach