Skip to main content
A- A A+

Zdrowie i zabawa CMP

12 lutego, 2024

Rusza Wyjątkowa Promocja w Centrum Medycznym CMP: Zdrowie i Zabawa na Pełnych Obrotach!

Wierzymy, że zdrowie i dobra zabawa powinny iść w parze. Dlatego z wielką radością ogłaszamy start naszej najnowszej promocji, która łączy te dwa elementy w doskonały sposób! Od 12 lutego do 31 marca 2024 roku, każdy, kto zdecyduje się na zakup pakietu medycznego dla co najmniej dwóch osób, otrzyma od nas voucher na emocjonujące wyścigi gokartowe!

Promocja „Zdrowie i Zabawa” – Co Musisz Wiedzieć:

Nie przegap okazji, by połączyć troskę o zdrowie z dobrą zabawą! Zadbaj o siebie i swoich bliskich, korzystając z kompleksowej opieki medycznej, a następnie ciesz się wspólnymi chwilami pełnymi emocji na torze gokartowym.

Jak Skorzystać z Promocji? Proces jest prosty – wystarczy wybrać odpowiedni pakiet medyczny i dokonać zakupu dla siebie oraz co najmniej jednej dodatkowej osoby w okresie promocyjnym. Voucher na gokarty zostanie przekazany automatycznie po zrealizowaniu zakupu.

Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach promocji oraz zapoznać się z regulaminem, zapraszamy do załączonego dokumentu. Nie czekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i połącz zdrowie z zabawą już dziś!

Centrum Medyczne CMP – Twoje Zdrowie, Nasza Pasja.


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach