Skip to main content
A- A A+

3 nowe lokalizacje Centrum Medycznego CMP na terenie Warszawy

4 stycznia, 2024

Z przyjemnością informujemy naszych Pacjentów o nowych lokalizacjach, w których możecie skorzystać z naszych usług medycznych. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia gabinetów lekarskich przy następujących adresach:

  • ul. Dzieci Warszawy 11 lok. U1 - Oferujemy szeroki zakres usług, w tym dermatologię, medycynę sportową, okulistykę, pediatrię, internę, neurologię, ortopedię i dietetykę. Zachęcamy do korzystania z opieki zdrowotnej na NFZ oraz ofert komercyjnych.
  • ul. Plutonu AK "Torpedy" 47 - W naszym gabinecie przy Plutonie Torpedy znajdą Państwo specjalistów takich jak ginekolog, kardiolog, pediatra, internista, ortopeda, specjalista do badań USG, dietetyk i urolog oraz psychiatra dziecięcy. Oferujemy zarówno opiekę na NFZ, jak i prywatne wizyty.
  • ul. Posag 7 Panien 12 lok. U6  - W trzeciej lokalizacji możecie Państwo skorzystać z usług pediatry, internisty, ortopedy, chirurga ogólnego, specjalisty do badań USG, medycyny pracy, dietetyka. Tutaj również oferujemy wizyty na NFZ i prywatnie.

Dzięki nowym lokalizacjom jesteśmy jeszcze bliżej, aby służyć Państwu pomocą w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej na NFZ oraz wizyt komercyjnych. Obecnie nasi Pacjenci mogą skorzystać z POZ w 17 lokalizacjach na terenie Warszawy i okolic.

Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści czekają, aby zapewnić Państwu profesjonalną opiekę medyczną. Zapraszamy do kontaktu z nami i umawiania się na wizyty. Jesteśmy gotowi, by zadbać o Państwa zdrowie i dobrostan.

Aby umówić wizytę, prosimy o kontakt - 22 737 50 50


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach