Skip to main content
A- A A+

Good Life Centrum Psychologiczne w grupie kapitałowej CMP

15 czerwca, 2023

 

Otwarcie Centrum Psychologicznego

Z ogromną radością ogłaszamy otwarcie naszego nowego Centrum Psychologicznego, które ma na celu zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki psychologicznej. W Good Life Centrum Psychologicznym wierzymy, że dobre życie zaczyna się od dobrego zdrowia psychicznego, dlatego staramy się dostarczać usługi o najwyższej jakości, aby wspierać naszych Pacjentów w osiąganiu ich pełnego potencjału.

W Good Life Centrum Psychologicznym oferujemy szeroki zakres usług psychologicznych, obejmujący diagnozę, terapię indywidualną, terapię par i rodzin, poradnictwo oraz grupy wsparcia. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych psychologów, terapeutów i doradców, którzy są gotowi wesprzeć naszych Pacjentów w ich drodze do zdrowia i samorozwoju.

 

Indywidualne podejście do Pacjentów

Wierzymy w indywidualne podejście do każdej osoby, dlatego nasze terapie są dostosowane do unikalnych potrzeb i celów naszych pacjentów. Nasz priorytet to stworzenie bezpiecznej i wspierającej przestrzeni, w której nasi pacjenci mogą otwarcie rozmawiać o swoich problemach i wyzwaniach.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy szukają profesjonalnej pomocy psychologicznej, do skorzystania z usług Good Life Centrum Psychologicznego. Jesteśmy, aby pomóc odzyskać równowagę, zwiększyć samoświadomość i rozwijać umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

 

Informacje o placówce

Aby umówić się na spotkanie lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem: 22 300 09 50.

Rabat na START -10% - dla pacjentów CMP, ważny do 31.12.2023

Pon. - Pt. w godzinach 9:00-21:00

ul. Śmiała 31

01-523 Warszawa

Aby przejść do strony, naciśnij link poniżej:

Goodlifepsycholog.pl

 

 


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach