Nowa odsłona oddziału na Woli

Nowa odsłona oddziału na Woli

Rewitalizację, zapowiedzianą przez CMP, przeszła placówka medyczna przy ulicy Jana Kazimierza 28 w Warszawie.

W przestrzeni recepcyjnej wykorzystano neutralną, stonowaną paletę barw, skupiając się głównie na odcieniach szarości i kojącej oczy zieleni. Część ścian ozdobiły także tapety o roślinnych motywach. Zadbano również o efektowne, eleganckie oświetlenie o ciepłej tonacji, dzięki czemu wnętrze zyskało przytulny klimat. W aranżacji użyto także materiałów drewnianych, m.in. w formie modnych lameli na ścianie. Z kolei strefę przeznaczoną dla najmłodszych pacjentów urozmaiciła tapeta z zabawnym, zwierzęcym wzorem.

Nowa placówka zyskała nie tylko zupełnie stylowy, elegancki wygląd, ale również nowoczesne zaplecze techniczne i system obsługi Pacjentów.

Przychodnia CMP Wola II została włączona do grupy kapitałowej CMP w lipcu 2020 r. jako czternasty oddział Centrum Medyczne CMP, dziś zaś jest wzorem nowej jakości i nowych standardów, które wprowadzamy.

Do dyspozycji Pacjentów oddanych zostało 9 gabinetów, w tym gabinety zabiegowe. Wszystkie zmiany, które wprowadziliśmy były determinowane potrzebami personelu oraz pacjentów.

Placówka już przyjmuje Pacjentów, można umawiać wizyty!

-->