Skip to main content
A- A A+

Współpraca z Camedica

14 października, 2022

Camedica jest polską, rodzinną hurtownią medyczną założoną wiosną 2009 roku. W swojej ofercie posiada około 6 000 różnych produktów z dziedziny medycyny ogólnej, ginekologii, chirurgii, medycyny estetycznej czy gastroenterologii. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do placówek medycznych, gabinetów indywidualnej praktyki lekarskiej, personelu medycznego, pracowników Pogotowia Ratunkowego jak również do klientów indywidualnych zgłaszających zapotrzebowanie na wyroby medyczne oraz około medyczne.

Starają się na każdym kroku sprostać oczekiwaniom klientów przez zapewnienie dostępności produktów profesjonalnych i bezpiecznych przy zachowaniu konkurencyjnych cen i ciągłości dostaw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kadra firmy gwarantuje fachową pomoc jak również indywidualne podejście do klienta.

Stale rosnąca liczba zadowolonych klientów na terenie całego kraju jak i za granicą daje nam ogromną satysfakcję i jest z całą pewnością najlepszą rekomendacją wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę produktów i usług.


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach