Skip to main content
A- A A+

Współpraca z Gabos Software

6 października, 2022

Pragniemy poinformować iż Centrum Medyczne CMP zdecydowało się na podjęcie współpracy z Gabos Software Sp. z o o, firmą która wytwarza oprogramowanie dla placówek medycznych, głównym kierunkiem ich działań są rozwiązania Wide Medical Solutions (WMS). Od ponad 30 lat rozwijają i dostarczają oprogramowanie wyłącznie dla sektora ochrony zdrowia. Firma specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów informatycznych dostosowanych pod indywidualne wymagania placówek medycznych. Gabos Software świadczy usługi wdrożeniowe oraz konsultacyjne jak również wsparcie techniczne dla swoich klientów.

 

Gabos Software tworzą wysokiej klasy specjaliści. W ramach rozwiązań WMS wchodzą oprogramowania klasy HIS, ERP, RIS, PACS oraz szereg systemów telemedycznych.

Z rozwiązań oferowanych przez Gabos Software korzystają setki placówek medycznych obsługujących miliony pacjentów rocznie.

Nowoczesne dedykowane rozwiązania

Centrum Medyczne CMP dla którego GABOS Software wdraża unikalny zintegrowany system medyczny Wide Medical Solution (WMS) z dedykowanymi modułami zapewniającymi obsługę pacjenta zarówno od strony medycznej jak i marketingowej. Wymagania postawione przez klienta CMP spowodowały stworzenie bardzo nowoczesnego i dostosowanego do potrzeb branży komercyjnej medycznej rozwiązania. W centrum obsługi zawsze postawiony jest pacjent. Bardzo ważnym elementem wdrożenia systemu jest zapewnienie multidyscyplinarnego systemu. Z systemu WMS Mediqus korzysta zarówno personel medyczny: lekarze, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci itd. jak również obsługa klienta związana z Call Center, kampaniami marketingowymi oraz kontaktem z klientem oraz personel zarządczy i finanse dbające część finansową firmy. Szeroki wachlarz partnerów CMP spowodował potrzebę integracji z różnymi podmiotami takimi jak PZU, Compensa, Neuca, Telemedi itp.  Wymagającym dużego nakładu pracy było zintegrowanie

danych pochodzących z dwóch różnych systemów użytkowanych do chwili obecnej w CMP a mianowicie EUROSOFT i InterClinik. Kilkuletnie zbiory danych pochodzące z tych systemów zostały zmigrowane do WMS Mediqus. Wymiana systemów białych spowodowała ewolucję spółki, ale nie jej rewolucję. Warte zaznaczenia jest przebieg wdrożenia systemu WMS, który konsultowany był ze wszystkimi komórkami spółki począwszy od rejestracji przez lekarzy jak i pion rozliczeń i umów. W ramach tego wdrożenia GABOS stworzył unikalny interfejs API dla celów automatycznej wymiany danych z systemami dziedzinowymi wiodących ubezpieczycieli. Przebudowane zostały praktycznie wszystkie aspekty obsługi z wykorzystaniem systemów informatycznych. Przewidywane pełne uruchomienie systemu jest zaplanowane w  2023 r.


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach