Skip to main content
A- A A+

Testy prenatalne NIFTY by GenePlanet

30 czerwca, 2022

NIFTY by GenePlanet to nieinwazyjny test prenatalny wykrywający nieprawidłowości genetyczne takie jak zespół Downa, Edwardsa, Patau i wiele innych już od 10 tygodnia ciąży.

Zaburzenia genetyczne mogą wystąpić w każdej ciąży. Test NIFTY jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i z góry określonego ryzyka genetycznego.

Badanie może być polecane wszystkim przyszłym mamom, a w szczególności tym, które mają 35 lat lub więcej, u których inne badanie przesiewowe wykonane w pierwszym trymestrze ciąży wykazało wysokie ryzyko aneuploidii oraz u kobiet ze stwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie.

Test Nifty jest wykonywany na terenie Unii Europejskiej w laboratorium należącym do GenePlanet, zgodnie ze standardami jakości ISO:27001. Do jego przeprowadzenia potrzeba jedynie 10 ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Pacjentka może wykonać badanie o dogodnej porze dnia i niezależnie od spożywanych posiłków. Wyniki testu są dostępne po 6-10 dniach roboczych.

Nifty by GenePlanet jest najbardziej kompleksowym, nieinwazyjnym testem prenatalnym i najlepszą inwestycją w trosce o zdrowie nienarodzonego dziecka i spokój przyszłych rodziców.

 

Jako jedyny w Polsce, Test Nifty jest ubezpieczony!

Dowiedz się więcej z materiałów reklamowych - NIFTY nowa ulotka oraz NIFTY- opis


badania prenatalne, kiedy wykonać test prenatalny, nifty, test genetyczny w ciąży, test nifty, test prenatalny

Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach