„DIAGNOSTYKA ZAĆMY” – Bezpłatna konsultacja profilaktyczna

„DIAGNOSTYKA ZAĆMY” – Bezpłatna konsultacja profilaktyczna

Pokonaj zaćmę, popraw jakość swojego widzenia.

Wzrok to najważniejszy zmysł w organizmie człowieka a zarazem podstawowy narząd niezbędny w samodzielnym funkcjonowaniu: poruszaniu się w przestrzeni czy wykonywaniu wszelkich czynności życiowych.

Kiedy podejrzewasz, że Twój wzrok ulega pogorszeniu i czujesz, że w codziennym życiu sprawia Ci to dyskomfort i ogranicza Twoje funkcjonowanie – nie zwlekaj z diagnozą i dalszym leczeniem.

Skuteczne i bezpieczne leczenie zaćmy jest naszym priorytetem!

Od 11 kwietnia 2022 r. w CMP Piaseczno możesz umówić się na bezpłatną konsultację profilaktyczną – „Diagnostyka zaćmy”. Akcja skierowana jest do pacjentów po 50 roku życia, którzy zauważyli znaczne pogorszenie widzenia.

W Polsce na zaćmę choruje ok 800 tysięcy osób. Jednak w przeciwieństwie do innych schorzeń okulistycznych zaćma jest w pełni odwracalna i jeśli nie towarzyszą jej inne schorzenia oczu – po operacji pacjent powraca do widzenia z młodości, a nawet dzięki możliwości korekcji wzroku – do lepszego widzenia.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i poznaj zalety diagnostyki zaćmy w Centrum Medycznym CMP. Podczas konsultacji lekarz przekaże informacje na temat możliwości leczenia. W zależności od wyników badań i stopnia pogorszenia widzenia, lekarz przedstawi możliwości i korzyści wynikające z oferowanych w Centrum Medycznym CMP okulistycznych zabiegów operacyjnych polegających na zastosowaniu zaawansowanych soczewek wewnątrzgałkowych, w ramach operacji zaćmy. Oferowane przez nas okulistyczne zabiegi operacyjne (leczenie zaćmy, korekcja wzroku) nie są finansowane przez NFZ.

Nie odkładaj diagnostyki na później – już dziś umów się na bezpłatną konsultację profilaktyczną – „Diagnostyka Zaćmy”

CMP Piaseczno, ul. Puławska 49, Piaseczno;

Rezerwacji terminu można dokonać w oddziałach CMP lub za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Wizyt 22 737 50 50

Zarezerwuj już dziś termin swojej wizyty!

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

-->