Lecznica Ursus Przychodnie Sp. z o.o. w strukturach grupy Centrum Medycznego CMP

Lecznica Ursus Przychodnie Sp. z o.o. w strukturach grupy Centrum Medycznego CMP

17 maja Centrum Medyczne CMP zakupiło 100% udziałów w firmie Lecznica Ursus Przychodnie Sp. z o.o., która od 2002 roku prowadzi w warszawskim Ursusie 3 przychodnie.

Do tej pory Ursus pozostawał jedną z nielicznych dzielnic stolicy, gdzie CMP nie miało oddziału własnego. Coraz większe zainteresowanie tą lokalizacją, jej rozwój i napływ nowych mieszkańców skłoniły CMP do inwestycji w tej okolicy.

Centrum Medyczne CMP w warszawskim Ursusie

Placówki Lecznica Ursus Przychodnie, które zostały włączone do grupy CMP, mieszczą się przy ulicach: Posag 6 Panien 12, Dzieci Warszawy 11 oraz Plutonu Torpedy 47. Oddziały te jeszcze przez pewien czas będą funkcjonować pod dotychczasowym szyldem – ich rebranding i pełna integracja z siecią CMP planowana jest w 2022 roku.

Pacjenci, lekarze i personel Lecznicy Ursus Przychodnie

Celem Centrum Medycznego CMP jest zapewnienie mieszkańcom Warszawy jak największej dostępności placówek i specjalistów, tak aby każdy mógł skorzystać z ich pomocy w dogodnym terminie, blisko miejsca zamieszkania dlatego Pacjenci z Ursusa będą mogli nadal korzystać z profesjonalnych porad w ramach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) oraz konsultacji lekarskich z zakresu okulistyki, dermatologii, kardiologii, medycyny sportowej, ginekologii i położnictwa, realizowanych w ramach Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS), finansowanej ze środków publicznych. CMP będzie rozszerzać ofertę dla Pacjentów i proponować nowe rozwiązania z zakresu usług medycznych.

Lekarze i personel, którzy do tej pory pracowali w Lecznicy Ursus Przychodnie pozostają z CMP – to zespół ponad 60 zaangażowanych profesjonalistów, cieszących się zaufaniem mieszkańców dzielnicy. Pacjenci wciąż będą mogli korzystać ze świadczonych przez nich usług w ramach POZ, AOS.

Jak umówić wizytę w Lecznicy Ursus Przychodnie?

Dla Pacjentów dostępne są numery telefonów i adresy mailowe Lecznicy:


ul. Dzieci Warszawy 11 lok. U1
02-495 Warszawa
tel. 22 737 50 50
lecznica@lecznica-ursus.pl

ul. Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa
tel. 22 737 50 50
lecznica3@lecznica-ursus.pl

-->