Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – CMP bierze udział w 29. Finale WOŚP

Gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – CMP bierze udział w 29. Finale WOŚP

Już od 29 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozgrzewa serca darczyńców nie tylko w Polsce. Z roku na rok tworzy się coraz więcej sztabów zagranicznych, a orkiestrowe serduszko znane jest już na wszystkich kontynentach!

Centrum Medyczne CMP pierwszy raz aktywnie angażuje się w zbiórkę środków na rzecz Fundacji WOŚP. Orkiestrowe puszki pojawiły się w 11 naszych Oddziałach. Nasi Pracownicy, Pacjenci oraz osoby postronne mogą dołączyć do wspólnego grania! Cieszymy się, że możemy w takiej formie dołączyć do grona wolontariuszy i dołożyć naszą małą cegiełkę.


Dziecięca laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy

Serdecznie zachęcamy do zbiórki, która w tym roku dedykowana jest wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ciągu 28. Finałów zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 MILIARDA PLN i zakupiła ponad 65 200 urządzeń. Fundacja prowadzi siedem ogólnopolskich programów medycznych i jeden edukacyjny. W 2020 roku WOŚP zaangażował się także w walkę z pandemią COVID-19 wspierając 3 159 placówek medycznych w niezbędny sprzęt medyczny oraz ochrony osobistej personelu medycznego.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w oddziałach CMP

Puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziecie w recepcjach naszych Oddziałów:


Gramy Razem! Gramy z radością!