Skip to main content
A- A A+

Prezent gwiazdkowy z CMP! Podaruj pakiet medyczny i odbierz prezent!

14 grudnia, 2020

Centrum Medyczne CMP oferuje szeroką gamę abonamentów medycznych, które realizowane są w 14 oddziałach sieci na terenie Warszawy, Piaseczna, Józefosławia i Łomianek.

Pakiet medyczny w CMP to ułatwiony dostęp do lekarzy specjalistów, m.in. internista, pediatra, laryngolog, kardiolog, urolog, ginekolog; badań USG, RTG czy badań laboratoryjnych, m.in. morfologia, TSH, lipidogram.


Zdrowie z CMP - odbierz prezent o wartości 540 zł

Zdrowie  jest najważniejsze dlatego warto się nad nim pochylić, i nie tylko od święta, dbać o siebie. Warto także okazać troskę najbliższym i zadbać o ich komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny.

A teraz , w tym szczególnym przedświątecznym okresie, w czasie w którym gorączka zakupów opanowała wszystkich, Centrum Medyczne CMP proponuje Pacjentom wyjątkową ofertę.

 

W dniach 14.12.2020-23.12.2020r. kupując:

CMP dodaje prezent o wartości 540 zł - Pakiet Psychologiczny

Trud dzisiejszych czasów, sytuacja epidemiologiczna, zaskakujący rozwój wydarzeń, często niezgody z naszymi oczekiwaniami może determinować potrzebę kontaktu ze specjalistą, który pomoże poradzić sobie z trudnościami dnia codziennego.


Pakiet medyczny - Optymalny i Kompleksowy

Pakiet Optymalny w CMP to m.in. nielimitowane konsultacje lekarza internisty/pediatry, nielimitowany dostęp do 24 specjalistów (11-dzieci, 13-dorośli), nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Bez limitu wieku, a abonament można rozłożyć nawet na 10 rat 0%.

Pakiet Kompleksowy w CMP zapewnia m.in. nielimitowane konsultacje lekarza internisty/pediatry, nielimitowany dostęp do 31 specjalistów (12-dzieci, 19-dorośli), fizykoterapię, nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Bez limitu wieku, a abonament można rozłożyć nawet na 10 rat 0%.

Pakiety można kupić dla siebie lub w prezencie dla bliskich - na życzenie CMP udostępnia voucher prezentowy.


Pakiet Psychologiczny - prezent od CMP

Kupując pakiet medyczny w czasie trwania promocji, CMP do każdej transakcji dodaje Pakiet Psychologiczny, który zawiera 5 spotkań z psychologiem. Spotkania mogą odbyć się w formie wizyt stacjonarnych w wybranych placówkach CMP, telekonsultacji czy videokonsultacji.

Pakiet Psychologiczny, który jest prezentem od Centrum Medycznego CMP może zostać przekazany innej osobie jako prezent. Do każdej transakcji dołączony jest voucher prezentowy na okaziciela, ważny do 31.03.2021r.


Jak skorzystać z promocji?

Pakiety Optymalny i Kompleksowy można kupić za pośrednictwem Sklepu CMP lub kontaktując się telefonicznie pod nr tel. 783 119 110.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach