Profilaktyka raka prostaty w CMP – zniżki na badanie PSA całkowite i konsultację urologiczną – Męska sprawa w CMP 25.11-18.12.2020

Profilaktyka raka prostaty w CMP – zniżki na badanie PSA całkowite i konsultację urologiczną – Męska sprawa w CMP 25.11-18.12.2020

Rak gruczołu krokowego występuje bardzo często –  jest obecnie drugim pod względem częstości nowotworem złośliwym rozpoznawanym u mężczyzn w Polsce, i ustępuje jedynie rakowi płuc.

To podstępna choroba, bo we wczesnym stadium może nie dawać żadnych objawów.

Testy przesiewowe, które pozwalają u wielu pacjentów wykryć raka prostaty to badanie gruczołu krokowego (badanie per rectum) i badanie poziomu PSA.

PSA to antygen gruczołu krokowego, białko wytwarzane przez komórki stercza. Jego stężenie można oznaczyć w zwykłym badaniu krwi, którą pobiera się z żyły łokciowej pacjenta.

Gdy badanie PSA odbiega od normy, a w badaniu per rectum pojawiły się wątpliwości lekarza, pacjentowi najczęściej zlecana jest biopsja gruczołu krokowego i badanie USG.


Męska sprawa – profilaktyka raka prostaty w CMP

CMP wychodząc na przeciw Pacjentom i ich potrzebom, w terminie 25-11-2020 do 04-12-2020 , a teraz do 18.12.2020, proponuje:

  • 20% zniżki na badanie PSA całkowite
  • 15% zniżki na konsultację urologiczną

Proponujemy zapis na konsultację już z wynikiem badania laboratoryjnego.


Niepokojące objawy? Zrób badania w kierunku raka prostaty

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, mimo iż bania te zalecane są w wieku 55-69 lat a u młodszych mężczyzn, gdy istnieje obciążający wywiad rodzinny, to teraz wyjątkowo:

na skorzystanie z oferty CMP namawiamy obecnie przede wszystkim Mężczyzn z niepokojącymi objawami:

  • dłuższe niż do tej pory oddawanie moczu,
  • częstomocz,
  • nykturia (oddawanie moczu w nocy),
  • uczucie parcia na mocz,
  • osłabienie strumienia moczu,
  • ból krocza i podbrzusza,
  • krwiomocz.

Badanie PSA można też wykonać przy okazji wykonywania innych badań laboratoryjnych zalecanych przez lekarza, tak aby minimalizować konieczność licznych wizyt w przychodni.

Prowadźmy profilaktykę tam, gdzie korzyści są ewidentne a przedłużająca się pandemia nie może wpływać na wykrywanie najczęstszych nowotworów.


Szczegóły promocji w regulaminie.

Zapisy: