Skip to main content
A- A A+

E-recepta, konsultacje lekarzy, wyniki badań w Portalu Pacjenta CMP

14 października, 2020

W Centrum Medycznym CMP sposobów na umówienie wizyty u specjalisty jest kilka. Oprócz telefonicznego kontaktu z Centrum Rezerwacji Wizyt proponujemy także umawianie wizyt poprzez Portal Pacjenta lub bezpośrednio w oddziale CMP.


Centrum Rezerwacji Wizyt CMP – wzmożony ruch telefoniczny

Szczególnie teraz, wśród jesiennej aury, w trudnym czasie związanym z pandemią serdecznie zachęcamy naszych Pacjentów do skorzystania z zapisów za pośrednictwem strony www.portalpacjenta.cmp.med.pl. Nasi Konsultanci w Centrum Rezerwacji Wizyt odbierają codziennie wiele telefonów  i robią co mogą, aby czas oczekiwania na połączenie był krótki. Niestety w obecnej sytuacji wzmożony ruch telefoniczny powoduje dłuższe oczekiwanie na połączenie z Konsultantem. Dokładamy wszelkich starań by ten czas oczekiwania skrócić, a Państwa prosimy o wyrozumiałość.

Zachęcamy zatem do korzystania z pozostałych wygodnych form kontaktu. Chcesz zamówić receptę, umówić wizytę, nie czekaj w kolejce, zrób to w Portalu Pacjenta.


Portal Pacjenta CMP – dostępne usługi

Na stronie www.portalpacjenta.cmp.med.pl każdy Pacjent może:

  • Umówić i odwołać konsultację/ telekonsultację
  • Umówić konsultację/ telekonsultację dla swojego dziecka
  • Umówić badania laboratoryjne
  • Zamówić e-receptę
  • Sprawdzić wyniki badań
  • Sprawdzić dostępność specjalistów w wybranym oddziale i terminie

Założenie konta w Portalu Pacjenta CMP

Założenie konta w Portalu Pacjenta jest łatwe i możliwe od zaraz. Wystarczy wejść na stronę Portalu Pacjenta CMP i skorzystać z modułu Rejestracja.

Po uzupełnieniu wymaganych pól, m.in. imię, nazwisko, adres mailowy, nr telefonu, adres zamieszkania, na podany adres e-mail Pacjent otrzyma link potwierdzający założenie konta.


Portalu Pacjenta CMP - konto podstawowe i konto rozszerzone

Założone konto jest kontem podstawowym, które ma kilka ograniczeń (np. brak dostępu do historii wizyt czy wyników badań). Aby rozszerzyć uprawnienia do korzystania z pełnej wersji Portalu Pacjenta CMP należy wpisać kod badań laboratoryjnych we wskazanym miejscu w Portalu Pacjenta (weryfikacja online) lub zgłosić się do oddziału CMP (osobista weryfikacja).


Jeśli możesz korzystaj z Portalu Pacjenta CMP

Niektóre usługi CMP można umówić tylko za pośrednictwem Centrum Rezerwacji Wizyt i są to:

badania medyny pracy, szczepienia czy niektóre badania diagnostyczne.

Dlatego do korzystania ze strony www.portalpacjenta.cmp.med.pl szczególnie zachęcamy Pacjentów, którzy potrzebują recepty czy umówienia wizyty ze specjalistą.


Konto dziecka w Portalu Pacjenta CMP

W Portalu Pacjenta CMP każdy rodzic może umawiać wizyty także dla swoich dzieci poprzez dodanie do swojego konta, kont dzieci.

W zakładce Ustawienia, należy wybrać opcję Zarządzaj kontami i dodać konto dziecka wpisując jego imię, nazwisko oraz PESEL.


Dzięki Portalowi Pacjenta CMP łatwo i szybko umówisz wizyty/ telekonsultacje, zamówisz recepty czy odbierzesz wyniki badań dla siebie i swoich bliskich.

Jeśli możesz korzystaj z www.portalpacjenta.cmp.med.pl i oszczędzaj swój czas!


Zapisz się na newsletter

Otrzymuj poradniki o zdrowiu oraz informacje o naszych promocjach