Opieka medyczna dla studentów w CMP – Akamedik częścią Centrum Medycznego CMP

Opieka medyczna dla studentów w CMP – Akamedik częścią Centrum Medycznego CMP

W grudniu 2019 roku Centrum Medyczne CMP zakupiło 51% udziałów w spółce AKAMEDIK Services Sp. z o.o. stając się w ten sposób jedynym udziałowcem. Dotychczas warszawskie przychodnie funkcjonowały pod marką Akamedik działając w centrach medycznych – CMP Chmielna, CMP Ursynów oraz CMP Ochota.  02 października 2020r. nastąpiła konsolidacja obu spółek, co oznacza, że dotychczasowa przychodnia studencka Akamedik to teraz CMP.


Opieka medyczna dla studentów w Centrum Medycznym CMP

Dlatego z przyjemnością informujemy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego studenci mogą cieszyć się opieką medyczną we wszystkich oddziałach sieci CMP:


Studenci pacjentami CMP

Z dniem 02 października wszyscy studenci, którzy korzystali dotychczas z Akademik w ramach Podstawowej Opieki zdrowotnej NFZ, stają się pacjentami CMP. W ten sposób zapewniamy studentom ciągłość i kontynuacje leczenia.

Już dziś studenci mogą korzystać ze wszystkich przywilejów/ korzyści jakie oferuje CMP, w tym atrakcyjnych zniżek w ramach złożonej deklaracji POZ, a także rozwiązań m.in. e-recepta, e-skierowanie, odbiór wyników badań online, dostęp do historii badań i konsultacji, a także do zaleceń z wizyt.

Zapewniamy im również możliwość wielu kanałów kontaktu

Opieka medyczna w CMP jest zatem w pełni dostępna dla studentów poprzez dostęp do wykwalifikowanej kadry medycznej, profesjonalnej obsługi pacjenta, a dzięki udogodnieniom online kontakt będzie jeszcze łatwiejszy.


Jesteś studentem ale jeszcze nie jesteś Pacjentem CMP? Złóż deklarację online i korzystaj z usług medycznych w CMP w ramach NFZ! Zapraszamy!