Pakiety rehabilitacyjne – rehabilitacja w CMP Piaseczno w niższych cenach

Pakiety rehabilitacyjne – rehabilitacja w CMP Piaseczno w niższych cenach

Drodzy Pacjenci, analizując Państwa potrzeby, w usługach Centrum Medycznego CMP Piaseczno wprowadziliśmy nowe pakiety rehabilitacyjne, umożliwiające skorzystanie z opieki kompleksowej, korzystania z serii zabiegów w niższych cenach oraz na łatwiejszych zasadach.

To właśnie pakiety łączące zabiegi fizykoterapii (pole magnetyczne, laser, krioterapia i inne) z terapią manualną, dają Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej usługi, która jako jedyna, w wielu przypadkach, zapewnia sukces terapeutyczny, a w wielu podnosi skuteczność terapii w obszarze rehabilitacji.

Wielokrotnie korzystając z serii powtórzeń terapii manualnej czy fizykoterapii, macie już doświadczenie co przynosi Państwu ulgę w bólu i skutkuje najkorzystniejszą poprawą. Korzystając w pierwszej kolejności w trakcie realizacji tych pakietów z porady wykwalifikowanego fizjoterapeuty, zostajecie zakwalifikowani do zabiegów i już od razu podejmowana jest terapia indywidualna. Wszystko z zachowaniem pełnej dbałości o Państwa bezpieczeństwo i uwzględniając wygodę kompleksowej usługi. Służymy Państwa zdrowiu.

Do wyboru macie Państwo obecnie:


  • PAKIET MASAŻ (5x masaż)

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 5 masaży w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu. Na masaż nie jest wymagane skierowanie. Fizjoterapeuta sam przeprowadzi wstępną konsultację i dobierze odpowiednie formy i techniki jego wykonywania.


  • PAKIET TERAPIA INDYWIDUALNA (5x terapia indywidualna)

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 5 terapii indywidualnych w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu, które są zwykle poprzedzone konsultacją rehabilitacyjną. W wyjątkowych sytuacjach szczegółowe badanie i diagnostyka może być wykonana na pierwszej wizycie. Pakiet ten jest również odpowiedni dla osób kontynuujących rehabilitację.


  • PAKIET FIZYKOTERAPIA 30

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 30 różnych zabiegów z zakresu fizykoterapii w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu. Pakiet FIZYKOTERAPIA30 jest odpowiedni np. dla osób posiadających zlecenie na 3 rodzaje zabiegów. Do realizacji i wykupienia pakietu wymagane jest aktualne skierowanie od lekarza lub fizjoterapeuty. Skierowanie od fizjoterapeuty można otrzymać po określeniu wskazań do zabiegów na konsultacji rehabilitacyjnej lub terapii indywidualnej.


  • PAKIET FIZYKOTERAPIA 10

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 10 zabiegów z zakresu fizykoterapii w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu. Pakiet FIZYKOTERAPIA10 jest odpowiedni np. dla osób posiadających zlecenie na 1-2 rodzaje zabiegów z możliwością jego zwielokrotnienia. Jeden pakiet dla jednego zabiegu. Do realizacji i wykupienia pakietu wymagane jest aktualne skierowanie od lekarza lub fizjoterapeuty. Skierowanie od fizjoterapeuty można otrzymać po określeniu wskazań do zabiegów na konsultacji rehabilitacyjnej lub terapii indywidualnej.


  • PAKIET FIZYKOTERAPIA Z KONSULTACJĄ REHABILITACYJNĄ (10x fizykoterapia + konsultacja rehabilitacyjna)

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 10 zabiegów z zakresu fizykoterapii jednego rodzaju oraz przeprowadzenia 1 konsultacji rehabilitacyjnej w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu. Podczas konsultacji fizjoterapeuta ma możliwość skierowania pacjenta na zabiegi fizykoterapeutyczne, ustalany zostaje plan dalszej rehabilitacji oraz wykonywane są pierwsze elementy terapii.


  • PAKIET FIZYKOTERAPIA Z TERAPIĄ INDYWIDUALNĄ (10x fizykoterapia + 5x terapia indywidualna)

Pakiet umożliwia skorzystanie i zrealizowanie 10 zabiegów z zakresu fizykoterapii jednego rodzaju oraz przeprowadzenia 5 terapii indywidualnych w ciągu 1 miesiąca od wykupienia pakietu. Pakiet ten będzie odpowiedni dla osób, które kontynuują rehabilitację albo u których istnieją wskazania do powtórzenia serii zabiegów.


Pakiety są imienne i ich realizacja jest możliwa wyłączenie przez osobę, która wykupiła daną usługę.


Zapraszamy do korzystania z nowych pakietów rehabilitacyjnych w Centrum Medycznym CMP.

Pakiety można wykupić za pośrednictwem Sklepu CMP oraz bezpośrednio w oddziale CMP Piaseczno.

-->