Okulista, alergolog, neurolog, USG ciąży, dietetyk dziecięcy, logopeda w Centrum Medycznym CMP

Okulista, alergolog, neurolog, USG ciąży, dietetyk dziecięcy, logopeda w Centrum Medycznym CMP

6 lipca 2020 roku Centrum Medyczne CMP powiększyło się o nową placówkę zlokalizowaną na warszawskiej Woli. To druga przychodnia sieci w tej dzielnicy oraz dziesiąta w Warszawie. Dzięki temu mieszkańcy okolicznych osiedli mają jeszcze łatwiejszy dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. To także kolejny krok w rozwoju i umacnianiu pozycji firmy w stolicy.

Pierwsza przychodnia Centrum Medycznego CMP na Woli, która powstała na przełomie lat 2012-2013, zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza 64.  Nowa placówka mieści się przy ulicy Jana Kazimierza 28, czyli 950 metrów od pierwszej przychodni.


Ulica Jana Kazimierza oraz jej okolice to nowe osiedla bloków, zamieszkałe w większości przez młode małżeństwa i rodziny z dziećmi, które szukają głównie opieki medycznej dla swoich pociech oraz kobiet w ciąży. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, nowa placówka CMP kładzie nacisk właśnie na świadczenia dla najmłodszych pacjentów i dla przyszłych mam.

Działająca od ponad siedmiu lat przychodnia CMP Wola cieszy się opinią przyjaznej placówki medycznej.  W wyniku powstania drugiego oddziału CMP Wola liczy teraz w sumie ponad 380 mkw i 15 gabinetów. Dzięki większej liczbie gabinetów dostęp do lekarzy specjalistów jest jeszcze łatwiejszy.


Nowe grafiki i dodatkowe godziny pracy lekarzy, a także stosowane obecnie zasady reżimu sanitarnego, pozwalają unikać kolejek i skracają czas oczekiwania na wizytę. W celu dostosowania się do potrzeb pacjentów godziny otwarcia placówek ustalono od 7.00 do 20.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

Przychodnie na Woli to również jasne, wygodne i schludnie urządzone wnętrza stworzone z myślą o komforcie fizycznym i psychicznym pacjentów. Są to miejsca przeznaczona dla całych rodzin, dlatego zarówno najmłodsi, jak i najstarsi mogą tu liczyć na profesjonalną opiekę i rzetelne podejście personelu do kwestii ich zdrowia.

Pacjenci placówek CMP na Woli mają zapewniony dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej, świadczonej przez lekarzy internistów oraz pediatrów, a także do szerokiego zakresu konsultacji specjalistycznych, między innymi w zakresie ginekologii, dermatologii, ortopedii, alergologii, neurologii i okulistyki.


Z myślą o najmłodszych pacjentach otwarto tutaj poradnie – okulistyki dziecięcej, dermatologii dziecięcej, diabetologii dziecięcej, alergologii dziecięcej. Rodzice szukający pomocy dla swoich pociech mogą także korzystać z porad urologa dziecięcego, laryngologa dziecięcego, ortopedy dziecięcego, a także dietetyka specjalizującego się w pomocy dzieciom oraz logopedy.

Natomiast firmy mogą korzystać z pełnego zakresu badań wymaganych w ramach medycyny pracy.

Na miejscu można wykonać badania diagnostyczne. W ramach diagnostyki obrazowej dostępne jest USG jamy brzusznej, USG ciąży, USG przezciemiączkowe czy USG stawów biodrowych u dzieci. Można także wykonać EKG i badania laboratoryjne.


Przychodnie CMP na Woli wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt, który jest na bieżąco modernizowany, aby zapewnić pacjentom szybką i skuteczną diagnostykę oraz leczenie.

Porady w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej finansowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia, poza tym pacjenci zapisani do lekarza POZ w jednej z placówek CMP mają możliwość korzystania ze zniżek na konsultacje specjalistyczne we wszystkich przychodniach sieci, dlatego warto tutaj złożyć deklarację do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

W placówce dostępne są także abonamenty medyczne, opracowane z myślą o poszczególnych grupach pacjentów. Przychodnia CMP Wola obsługuje również pacjentów korzystających z pakietów medycznych prywatnych towarzystw ubezpieczeniowych i dużych firm sieciowych.


Warto podkreślić, że CMP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku medycznym. Z przeprowadzonego kilka miesięcy temu raportu firmy IPC wynika, że zna ją 35 procent mieszkańców Warszawy. Nowa placówka w dzielnicy Wola jeszcze bardziej umocni pozycję sieci w stolicy. Pacjenci, którzy zdecydują się skorzystać z jej usług, z pewnością potwierdzą ich wysoką jakość i docenią starania personelu dotyczące zaspokojenia ich potrzeb zdrowotnych.

Po otwarciu nowej przychodni na Woli sieć CMP liczy 14 placówek, z których 10 działa w Warszawie (w dzielnicach – Centrum, Wola, Żoliborz, Białołęka, Ursynów, Ochota,  Gocław oraz Wilanów), 2 zlokalizowane są w Piasecznie, a po jednej – w Łomiankach i Józefosławiu.


 

-->