Niższe ceny szczepień zalecanych dla dzieci – pneumokoki, rotawirusy, meningokoki w Centrum Medycznym CMP

Niższe ceny szczepień zalecanych dla dzieci – pneumokoki, rotawirusy, meningokoki w Centrum Medycznym CMP

Szczepienia zalecane (nieobowiązkowe) nie są refundowane przez NFZ, ale są bardzo istotne w profilaktyce zdrowotnej dziecka. Wielu rodziców zastanawia się czy szczepić swoją pociechę. Doradzić może zawsze lekarz pediatra, z którym mogą Państwo porozmawiać w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Zapraszamy na konsultację lub telekonsultację z pediatrą Centrum Medycznego CMP.

Wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, Centrum Medyczne CMP wprowadziło niższe ceny na szczepienia zalecane dla najmłodszych pacjentów,  którzy wybrali CMP jako swoją przychodnię rodzinną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ.

Bez wątpienia jest wiele korzyści wynikających ze złożonej deklaracji Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym CMP. Poza bezpłatnymi świadczeniami, które wynikają z uprawnień do korzystania bezpłatnie z konsultacji lekarza rodzinnego, badań laboratoryjnych, badań diagnostycznych, CMP zapewnia wiele dodatkowych korzyści, w tym zniżki w wysokości 10% na usługi nieobjęte Podstawową Opieką zdrowotną, np. konsultacje specjalistów, a także zniżki na zakup szczepień zalecanych, w tym szczepienia na meningokoki, pneumokoki, rotawirusy.


Złożenie deklaracji jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić druk, wysłać do CMP mailem lub wziąć go ze sobą na planowaną wizytę.

Prosimy pamiętać również, że przed szczepieniem należy zgłosić się do lekarza pediatry, a tym samym umawiając wizytę zgłosić chęć skorzystania z niej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ).

Sprawdź, jak złożyć deklarację w CMP.


Na które szczepionki obowiązuje rabat i jaka jest ich cena dla Pacjentów ze złożoną deklaracją POZ?

Centrum Medycznego CMP wprowadziło zniżki na szczepionki zalecane dla dzieci, wg. poniższego cennika:

Nazwa szczepionkichorobaAktualna cena (zł)Nowa cena (zł) dla pacjentów NFZ po rabacie od 1 lipca 2020r.
SZCZEPIONKA BEXSEROmeningokoki440401
SZCZEPIONKA HEXACIMAbłonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB, WZW B230201
SZCZEPIONKA INFANRIX HEXAbłonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB, WZW B250239
SZCZEPIONKA INFANRIX IPV + HIBbłonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB190179
SZCZEPIONKA PENTAXIMbłonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB220200
SZCZEPIONKA PREVENARpneumokoki335301
SZCZEPIONKA PRIORIXodra, świnka, różyczka135120
SZCZEPIONKA ROTARIXrotawirusy395359
SZCZEPIONKA ROTATEQrotawirusy299279

Nie zwlekaj i złóż deklarację Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ w Centrum Medycznym CMP i korzystaj ze szczepionek w niższych cenach.