Niższe ceny szczepień zalecanych dla dzieci – pneumokoki, rotawirusy, meningokoki w Centrum Medycznym CMP

Niższe ceny szczepień zalecanych dla dzieci – pneumokoki, rotawirusy, meningokoki w Centrum Medycznym CMP

Szczepienia zalecane (nieobowiązkowe) nie są refundowane przez NFZ, ale są bardzo istotne w profilaktyce zdrowotnej dziecka. Wielu rodziców zastanawia się czy szczepić swoją pociechę. Doradzić może zawsze lekarz pediatra, z którym mogą Państwo porozmawiać w celu rozwiania wszelkich wątpliwości. Zapraszamy na konsultację lub telekonsultację z pediatrą Centrum Medycznego CMP.

Wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom rodziców oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, Centrum Medyczne CMP wprowadziło niższe ceny na szczepienia zalecane dla najmłodszych pacjentów,  którzy wybrali CMP jako swoją przychodnię rodzinną w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ.

Bez wątpienia jest wiele korzyści wynikających ze złożonej deklaracji Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Centrum Medycznym CMP. Poza bezpłatnymi świadczeniami, które wynikają z uprawnień do korzystania bezpłatnie z konsultacji lekarza rodzinnego, badań laboratoryjnych, badań diagnostycznych, CMP zapewnia wiele dodatkowych korzyści, w tym zniżki w wysokości 10% na usługi nieobjęte Podstawową Opieką zdrowotną, np. konsultacje specjalistów, a także zniżki na zakup szczepień zalecanych, w tym szczepienia na meningokoki, pneumokoki, rotawirusy.


Złożenie deklaracji jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić druk, wysłać do CMP mailem lub wziąć go ze sobą na planowaną wizytę.

Prosimy pamiętać również, że przed szczepieniem należy zgłosić się do lekarza pediatry, a tym samym umawiając wizytę zgłosić chęć skorzystania z niej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ).

Sprawdź, jak złożyć deklarację w CMP.


Na które szczepionki obowiązuje rabat i jaka jest ich cena dla Pacjentów ze złożoną deklaracją POZ?

Centrum Medycznego CMP wprowadziło zniżki na szczepionki zalecane dla dzieci, wg. poniższego cennika:

Nazwa szczepionki choroba Aktualna cena (zł) Nowa cena (zł) dla pacjentów NFZ po rabacie od 1 lipca 2020r.
SZCZEPIONKA BEXSERO meningokoki 440 401
SZCZEPIONKA HEXACIMA błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB, WZW B 230 201
SZCZEPIONKA INFANRIX HEXA błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB, WZW B 250 239
SZCZEPIONKA INFANRIX IPV + HIB błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB 190 179
SZCZEPIONKA PENTAXIM błonica, tężec, krztusiec, poliomyelitis, HiB 220 200
SZCZEPIONKA PREVENAR pneumokoki 335 301
SZCZEPIONKA PRIORIX odra, świnka, różyczka 135 120
SZCZEPIONKA ROTARIX rotawirusy 395 359
SZCZEPIONKA ROTATEQ rotawirusy 299 279

Nie zwlekaj i złóż deklarację Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach NFZ w Centrum Medycznym CMP i korzystaj ze szczepionek w niższych cenach.